Гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня: що обіцяють зірки

Овен

Не бійтеся нових знайомств – цілком ймовірно, що ви зустрінете людину, яка надихне вас і подарує нові емоції. Вас чекають великі події як в кар’єрі, так і в бізнесі – чекає успіх і прибуткова діяльність.

Хоча тепер ви можете сміливо долати межі, які раніше стримували вас і перешкоджали вашому розвитку, все одно залишайтеся обережними. Віра в успіх – хороша якість, але планування також необхідно. Це допоможе вибрати найбільш підходящу стратегію на шляху до успіху.

Телець

Ви чесні та відповідальні працівники, хороші та сумлінні керівники. Однак ваш характер складніший, ніж багато хто думає, і в деяких випадках вам важко прийняти рішення. Не піддавайтеся на лестощі чи залякування, але чітко дайте зрозуміти, що ви не потерпите поганої поведінки.

В особистих стосунках дуже важливо встановити глибший зв’язок зі своїм партнером, тому будьте відкритими та діліться своїми почуттями.

Близнюки

Ви можете помітити зміни в любовних стосунках. Будьте уважнішими до власних почуттів і почуттів оточуючих. Не обмежуйте себе, відкрито обговорюйте свої переваги, шукайте компроміси.

Може скластися враження, що хтось хоче досягти своїх цілей за ваш рахунок. Ви не вразливі. У вас достатньо розуму і наполегливості, щоб керувати ситуацією. Просто не дозволяйте іншим позбавити вас вашої впевненості, і у вас все буде добре.

Рак

Якщо у вас є сумніви або підозри щодо вашого партнера, не ігноруйте їх. Довіртеся своєму внутрішньому голосу і обговоріть свої почуття з партнером. Краще все дізнатися і не вигадувати те, чого немає.

Не розслабляйтеся в робочих справах. Одноманітність присипляє вашу пильність, ви можете навіть не помітити, як робите помилки. Бути дисциплінованим у виконанні своїх зобов’язань, радитися з партнерами, об’єктивно оцінювати можливості.

Лев

У ваших особистих відносинах можуть виникнути труднощі. Проявіть більше терпіння і готовності йти на компроміс. Якщо ви цінуєте свої зв’язки, докладіть зусиль для них. У роботі вам допоможуть стримана поведінка і раціональні думки. Терпляче доводьте, що ви на своєму місці, і ніхто не буде диктувати вам свої умови. Серйозно подумайте про відкриття власного бізнесу, це може змінити ваше життя на краще.

ДІВА

Усвідомити необхідність занурення у свій внутрішній світ, зосередитися на самопізнанні та вдосконаленні. Це сприятливий час, щоб дізнатися про свої справжні почуття та бажання.

Діліться своїми думками з партнером і зміцнюйте ваші стосунки. Намагайтеся уважніше виконувати професійні обов’язки. Немає сенсу братися за кілька справ одночасно. Вибирайте хороших помічників і прислухайтеся до своєї інтуїції.

Терези

Робота вимагатиме відповідальності, коливань не буде, а втома виснажить. Добре відпочиньте, а потім поверніться до повсякденних обов’язків з новими силами. Вас чекає прорив у кар’єрі, нові пропозиції від партнерів, клієнтів або потенційних роботодавців.

Можливо, навіть ваш конкурент задумається про співпрацю і ваша спільна діяльність принесе успіх. Беріть ініціативу в свої руки, якщо хочете щось змінити у відносинах. Не бійтеся говорити про свої почуття.

Скорпіон

Не варто прикидатися сильним і незламним. Нехай ваш партнер побачить вашу справжню сутність, підтримайте і допоможіть якимось чином. Це зміцнить ваші стосунки та створить глибший зв’язок. Слід звернути увагу на постійний недосип. Бажання працювати за рахунок відпочинку забирає останні сили, погіршує стан організму, послаблює імунітет, тому може виникнути хронічна втома.

Стрілець

Не забувайте про себе, навіть якщо у вас є партнер. Знайдіть баланс між особистими інтересами та стосунками. Варто звернути увагу на своє здоров’я. Слідкуйте за правильним і регулярним харчуванням, дотримуйтеся правильного режиму праці та відпочинку.

Подбайте про себе, перш ніж виникнуть серйозні проблеми зі здоров’ям. У стосунках варто триматися від оточуючих на невеликій дистанції: вторгатися в чийсь особистий простір і встановлювати там свої правила дійсно не варто.

Козеріг

Не бійтеся досліджувати нові можливості та горизонти. Будьте відкритими до нових стосунків. Ви можете зустріти когось особливого. Ваше життя будується на пріоритетах, тому партнерство і романтичні стосунки для вас на першому місці.

Перегляньте своє ставлення до любові, не ідеалізуйте її, інакше зосередження на своїх почуттях може призвести до несподіваних розчарувань. Любов – поняття дуже нестійке і часто не залежить від ваших планів, очікувань і бажань.

Водолій

Довіряйте своїй інтуїції та відчуттям. Можливо, вдасться виправити недоліки характеру. Це стане ключем до вашої майбутньої зустрічі з другою половинкою. Якщо у вас є сумніви щодо свого партнера, не витрачайте час на такі стосунки.

Ваше щастя в міцній сім’ї, яку ви намагаєтеся побудувати всіма силами. Спрямуйте їх у правильному напрямку або обговоріть свої очікування зі своїм існуючим партнером, щоб усунути будь-які непорозуміння.

Риби

Контролювати імпульси буде складніше, ніж зазвичай. Намагайтеся не конфліктувати і не робити вчинків, які можуть призвести до непередбачуваних наслідків. Навчіться спокійно демонструвати свої емоції, але не приховуйте їх.

Щирість і справжні почуття можуть зміцнити будь-які відносини. Занурюючись у професійну діяльність, не забувайте про своє здоров’я. У вашому розумі та тілі забагато токсичних речовин – позбудьтеся їх. Зверніть увагу на свій психологічний стан.

You cannot copy content of this page