Гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня: цього тижня слабкою стане енергетика Венери

Овен

Зона комфорту буває небезпечною, але цього тижня Овнам варто залишатися в ній частіше.

Ризики та авантюри можуть призвести до збитків та проблем різного типу, але якщо мудро вибирати час для активності, то можна залишитися на плаву і навіть досягти успіху.

Загалом період із 10 по 16 число для Овнів складно назвати однозначно поганим. Він буде наповнений різними подіями, які можуть мати доленосне значення у майбутньому.

Найголовніше — не поспішати з рішеннями, обережно зважуючи кожен крок. Астрологи радять людям цього Знака менше нервувати і не заглиблюватися в самоаналіз.

Телець

Тельцям, мабуть, доведеться зіткнутися з нападками з боку неприємних людей, ворогів.

У роботі та справах можна і навіть потрібно вирішувати деякі проблеми пліч-о-пліч з колегами.

У ці сім днів одна голова добре, а дві краще. Головне, щоб між Тельцями та їхніми партнерами чи колегами була беззастережна довіра.

З неперевіреними людьми краще не укладати угод і не розпочинати спільні справи. Вдома Тельців може чекати приємний клопіт, особливо в п’ятницю — в день сприятливого аспекту між Венерою та Сатурном.

Близнюки

Є речі, які руйнують життєву енергію. Близнюкам у період слабкої Венери необхідно цуратися цих речей і бути гранично уважними до всього, що їм кажуть мудріші люди.

Важливо насамперед розбиратися із справами, у яких представники цього знаку є найбільш компетентними.

Найгірше, що може бути зараз у стосунках із близькими, друзями та другою половинкою – порожні обіцянки.

Астрологи не радять брехати і лицемірити заради власної вигоди, тому що це може дуже негативно позначитися на кармі та принести багато проблем у найближчому майбутньому.

Рак

Ракам зірки і планети радять позбавитися якнайшвидше цинізму і нігілізму. Потрібно прийняти норми моралі і слідувати їм невідступно.

Також на цьому тижні варто спробувати хоча б на якийсь час позбутися звичок, які позбавляють удачі.

Це не найпростіший час для роботи над собою та спроб стати кращим, але якщо Ракам вдасться це зробити, то нагорода буде дуже вагомою.

Можна відкласти будь-які ініціативи, спробувати розслабитися та відпочити, але якщо робота не чекає, не потрібно відкладати її у далеку скриньку.

Усі ділові та особисті обіцянки необхідно виконати вчасно.

Лев

Левам цього тижня астрологи наполегливо радять зайнятися своїм здоров’ям і почати стежити за самопочуттям.

Потрібно більше рухатися та правильно харчуватися. Астрологи радять завжди пам’ятати про те, що позитивні зміни та нові корисні звички потрібні не для того, щоб дивувати інших, а для того, щоб удосконалювати себе. Це мета номер один.

Діва

Кожен із знаків Зодіаку має негативні звички. У період 10 по 16 число Дів потрібно зробити над собою зусилля, щоб перемогти свої подібні звички і стати краще.

Чим швидше вони це зроблять, тим менше проблем і негараздів на них чекає в майбутньому.

Астрологи радять також якомога рідше обговорювати зі сторонніми свої справи. Потрібно тримати їх у таємниці.

У роботі та справах по дому потрібно спробувати відволіктися від думок про результат, щоб поринути у сам процес.

Це буде краще, оскільки Діви зможуть отримати задоволення незалежно від результату своєї справи.

Терези

Якщо дії та вчинки Терезів будуть продиктовані впливом з боку, то їх результат буде гнітючим. Важливо робити тільки те, що хочеться, а також робити все так, як хочеться самим Терезам.

У зв’язку з ослабленням Венери, яке дуже негативно вплине на багато аспектів життя цих людей, їм варто згадати про свої найголовніші вразливі точки.

Це допоможе менше припускатися помилок.

Якщо з’явиться страх перед невідомим, це на краще, адже ризики зараз їм ні до чого. Потрібно прислухатися до здорового глузду.

Скорпіон

Успіх Скорпіонів цього тижня зростатиме пропорційно докладеним зусиллям, але проблема в тому, що цих зусиль все одно може бути недостатньо.

Скорпіонам потрібно насамперед зрозуміти, а чи варто шкурка вичинки. Якщо перспективи туманні, краще відкласти справи потім, або зовсім відмовитися від них.

Скорпіони з сильною аурою мають всі шанси витягнути щасливий квиток з 10 по 16 число.

Стрілець

Стрільцям потрібний надійний захист від ворогів. Цього тижня зустрічі з неприємними людьми можуть стати нормою, але небезпека полягатиме не в цьому.

Головна проблема – наслідки таких зустрічей. Потрібно набратися терпіння та сказати самим собі, що в цьому немає нічого поганого, адже люди бувають різними.

Найбільша помилка – намагатися їх виправити. Навчившись приймати оточуючих такими, якими вони є, Стрільці стануть набагато мудрішими.

Всім, хто намагатиметься стати на захист справедливості, Всесвіт обіцяє масу приємних життєвих моментів.

Козеріг

У Козерогів очікується дуже непростий тиждень, на якому може бути багато стресу та проблем.

Козерогам варто також позбутися ілюзії незворотності подій, що відбуваються навколо. Ми можемо впливати абсолютно на все.

Просто далеко не завжди цей вплив стає очевидним. Також астрологи радять не мстити своїм кривдникам та негативним людям навколо.

Їхні дії точно не залишаться безкарними. Найкраще сфокусуватися на собі.

Водолій

Водоліям цього тижня експерти радять долучитися до прекрасного — почати милуватися природою, що розквітає, читати надихаючі книги і дивитися такі ж фільми.

Потрібно шукати красу та позитив у всьому навколишньому світі.

Астрологи радять Водоліям підкорювати розумом те, що не можна здолати силою.

У цей час Водоліїв можуть чекати приємні сюрпризи, особливо якщо вони на них чекають.

Риби

У Риб може почати все валитися з рук, зриватися особисті справи та проекти у роботі. Якщо щось не виходить, це говорить лише про одне: Риби використовують неправильний підхід.

Можливо, потрібно змінити своє ставлення до того, що відбувається, а вже потім звернути увагу на методи.

Якщо щось піде не так, потрібно підключити свій раціоналізм. Нічні світила з 10 по 16 квітня будуть закликати не до сміливості, а до обережності.

Перед прийняттям кожного важливого ​​рішення потрібно зважувати всі за і проти.

You cannot copy content of this page