Гороскоп на тиждень з 14 по 20 серпня: Тельців чекає популярність а Ракам Всесвіт пророкує витрати

Овен

Овнів цього тижня може захопити прагнення витратити всі заощадження до останньої копійки на розкішні дорогі речі, розваги та нове хобі. Виникне бажання робити дорогі подарунки коханим та балувати дітей. Яскраві романи не обіцяють продовження під вальс Мендельсона, будьте пильні.

Телець

Тельцям краще відкласти на якийсь час домашні справи, а також вирішення питань з нерухомістю та земельними ділянками. Зробіть акцент на саморозвитку, навчанні, подорожах, знайомстві з іншими культурами та цікавими людьми. Є можливість підвищити свою популярність.

Близнюки

Для народжених під знаком Близнюків розсіяність та розмитість у мисленні може ускладнити спілкування та досягнення наміченого результату. Виявіть уважність при оформленні документів та керуванні транспортом. Краще зайнятися духовними практиками, медитацією, благодійністю та будь-якими видами творчості.

Рак

У Раків формується легковажне ставлення до грошей, що веде до імпульсивних витрат. Надія на щасливий випадок швидко розбагатіти може не спрацювати. Найкраще розраховувати на перевірений спосіб отримання фінансів. А ось поміняти харчові звички – саме час.

Лев

Леви одержимі ідеєю професійної реалізації, що гарантує гідне місце у суспільстві та соціальній ієрархії. Зірки рекомендують рухатися до мети повільно, але впевнено, осягаючи китайське мистецтво маленьких кроків. Наявність плану та структурований підхід полегшить ваш шлях на Олімп.

Діва

Дівам не час вирушати у тривалі подорожі та відрядження. Ви можете зловити себе на стані відірваності від реальності та надмірної ідеалізації деяких людей чи подій. Краще запастися планом дій і чітко дотримуватися наміченого алгоритму.

Терези

У Терезів зростають ризики щодо взаємодії з кредитними організаціями. Уникайте різких та необдуманих вчинків та рішень. Відкрийтеся новому у справах, пов’язаних із бізнесом, наукою, політичною кар’єрою.

Скорпіон

Скорпіони можуть зазнати труднощів у взаєморозумінні з партнерами по шлюбу, діловому співробітництву, а також з вищими особами та організаціями. Якщо навколишній світ перевіряє вас на міцність, то покажіть йому на що ви здатні – витримка та самовладання – це ваш коник.

Стрілець

Стрільцям рекомендується бути гнучкими та виробити особливу стратегію, яка допоможе уникнути конфліктів та чвар на робочому місці. Можливі суперечки через різні точки зору. Увімкніть внутрішнього філософа і спрямуйте енергію на навчання чи роботу зі словом.

Козеріг

У Козерогів на любовній ниві не все гладко. Може загостритися бажання влади та впливу над об’єктом кохання, а в деяких представників цього знака з’являється невгамовна потяг до пригод. Тому краще взяти ситуацію під контроль, виявивши силу волі та твердість характеру.

Водолій

Водоліїв зі звичної колії може вибити вирішення питань, пов’язаних із нерухомим майном, особливо з сім’єю, подружжям чи діловими партнерами. Щоб отримати стан балансу, знайдіть можливість розслабитися та отримати приємні відчуття для себе.

Риби

Для Риб найкраще уникати спірних та двоїстих ситуацій. Постарайтеся витончено лавірувати повз епіцентр інтриг і чвар у робочому колективі. Вірним рішенням буде відійти убік і перевірити зайвий раз документи щодо помилок.

You cannot copy content of this page