Гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня: Успіх чекає на Тельців, а на Водоліїв – великі гроші

Овен

Для народжених під знаком Овен вплив позитивних тенденцій набирає сили та принесе радісні сімейні події. Відчуєте себе по-справжньому щасливими у колі рідних та близьких людей. При цьому пам’ятайте, що приємно не лише отримувати, а й дарувати подарунки. Це період милосердя, душевної м’якості та розкриття вашого творчого потенціалу.

Телець

Тельці зможуть досягти успіху у навчанні та вдосконаленні своїх професійних навичок. Це час, коли варто братися за робочі проекти чи розпочинати власну справу. Дійте послідовно, без зайвого поспіху. Важливими є діловий та раціональний підхід.

Близнюки

У Близнюків відчувається приплив творчих сил та натхнення. Спокійні мелодії, спілкування з природою, подорож до моря або річки допоможуть випробувати приємні емоції. У вас посилюється потяг до прекрасного у всіх проявах. Любов до поезії, мистецтва, до музики, до історії свого міста. Також це хороший період для роботи – у вас є шанс додаткового прибутку.

Рак

Раки, звертаєте свою увагу на незвичайні події та дивовижні збіги, які вам зустрічатимуться цього тижня. Це можливо через розмову, яку ви почуєте від інших. Це може бути книга чи стаття. Успіху в будь-яких справах легше досягти, якщо прислухатися до власної інтуїції.

Лев

Леви можуть розраховувати на підтримку начальства, старших родичів та навіть таємних покровителів. На вашу самореалізацію впливає духовне зростання, благодійність, творча енергія та творча діяльність. У стані натхнення легше втілюються ідеї у життя.

Діва

Діви, фортуна за тих, хто займається суспільно корисною роботою, вирішує серйозні стратегічні питання. Зірки прихильні і до викладачів, і до діячів науки, і спорту. Посилюється ваше прагнення не лише до різноманітності, а й до власної свободи та незалежності.

Терези

Терези в цей період можуть бути зосереджені на кар’єрі та важкодосяжних цілях. Саме зараз можна досягти помітних успіхів, якщо діяти сміливо, рішуче та наполегливо. Зрушити з точки складні справи і здобути гору допоможе спілкування з іншими людьми. Можливо, багато з них стоять вище кар’єрними сходами, але саме з ними вам і варто налагоджувати свої контакти.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні важливо правильно вибрати союзників. Успіх розширення можливостей залежить від того, які люди оточують вас, і як складаються відносини між ними. Взаємна підтримка і виручка – це ключ до досягнення поставленої мети. Зараз все пов’язане з тими, хто навколо вас.

Стрілець

Стрільцям цього тижня відкриваються можливості для самореалізації, а також для зміцнення та стабілізації свого становища. Натомість приходять і нові обов’язки, додаткова відповідальність. Загалом попрацювати доведеться, але через зусилля прокладається дорога до вашого кращого життя.

Козеріг

У Козерогів настають сприятливі дні з погляду налагодження ділових та особистих відносин. Багатообіцяючим та вдалим може стати романтичний союз, укладений шлюб чи нове знайомство. Популярність, впевненість у собі, здатність домовитися навіть із опонентами – це тиждень прояву та вираження вашої творчої енергії.

Водолій

Водоліїв цього тижня справ може виявитися більше, ніж ви самі цього очікували. Але працьовитість та практичний підхід допоможуть впоратися з ними якнайшвидше. Залишіть достатньо часу та сил для спілкування з рідними, наведення порядку та затишку у своєму житлі, бо будинок – одна з ключових тем періоду. Також Зірки передбачають налагодження фінансового становища.

Риби

Народжені під знаком Риби без сумнівів реалізують свої плани у сфері реклами, піару, лекційної та виставкової діяльності. Вдало складаються переговори, співбесіди та побачення. Ви підключаєте свою чарівність і цим налагоджуєте плідну співпрацю з усіма людьми, які знаходяться навколо вас. Це позитивна тенденція, тому що цим ви залучаєте себе до клієнтів, розумієте їхні потреби.

You cannot copy content of this page