Гороскоп на тиждень з 16 по 22 жовтня: Овнам життя саме вкаже вірний шлях до щастя, а Левів чекає успіх

Овен

З 16 по 22 жовтня у Овнів може настати період, коли життя саме вказуватиме вірний шлях до щастя, свободи та багатства. У цей час краще якнайчастіше довіряти своєму внутрішньому «я», що називається інтуїцією. Важливо звертати увагу на будь-які дрібниці, що відбуваються навколо, але не зациклюватись на них. Якщо Овнам хтось говоритиме образливі слова або робитиме їм боляче, їм краще не думати про це занадто багато.

Телець

Згідно з гороскопом, Тельці зможуть досить швидко досягти успіху, але успіх може періодично зриватися з повідця і тікати геть. Втримати її допоможе боротьба з егоїзмом. Через нього цього тижня можуть бути одні проблеми, які переб’ють усі досягнення. Так, у бізнесі чи на роботі потрібно думати про себе, але точно не в сімейному житті і не у стосунках із другою половинкою.

Близнюки

Представникам даного знаку Зодіаку особливу удачу принесе добро та любов у серці. Потрібно постаратися змиритися з тими, кого Близнюки зараз вважають своїми ворогами. Недарма кажуть, що найлютіший ворог може стати близьким другом — треба лише знайти правильні точки дотику. Астрологи радять йти цим шляхом, щоб старання Близнюків були винагороджені великим успіхом.

Рак

Ракам Всесвіт подарує успіх у бізнесі, справах, роботі та фінансах. Відповідно з гороскопом, майбутній етап може стати для них часом дорогих придбань та незабутніх приємних емоцій. З 16 по 22 жовтня для Раків працюватиме одне дуже важливе правило як попрацювали, так і відпочили. Чим менше вони лінуватимуться і відкладатимуть важливі справи на потім, тим краще для них.

Лев

Левам треба бути чесними з оточуючими та із самими собою. Ці сім днів принесуть успіх у плані набуття самих себе та пошуку нових хобі. Словом, цей період буде дуже продуктивним та цікавим, але лише для тих Левів, які вміють дивитися на речі тверезо, а не через рожеві окуляри. Настав час зізнатися собі у своїй слабкості та направити вектор сили у потрібне русло.

Діва

Дівам період з 16 по 22 жовтня експерти рекомендують провести в затишному місці, спостерігаючи за тим, що відбувається навколо. Якщо ці люди будуть впевнені в тому, що можна простягнути руку і без побоювань забрати те, що вони заслужили, треба діяти. Необхідно вичікувати зручний момент для «нападу», наче хижак. Ризиковані Діви можуть втратити все, заради чого працювали довгі тижні або навіть місяці.

Терези

Гороскоп прогнозує Терезам сприятливий час. Терези можуть знайти, нарешті, своє кохання або зміцнити вже існуючі відносини. Період з 16 по 22 число рік буде дуже позитивним для планування весіль та любовних зізнань. Терезам точно не варто соромитися говорити людям те, що думаєте про них, якщо, звичайно, ці думки позитивні. В іншому випадку краще мовчати, щоб не порушити ідилію.

Скорпіон

Настав час, коли труднощі будь-якого характеру можна подолати з допомогою мудрості. Гороскоп радить використовувати Скорпіонам накопичені знання та досвід для того, щоб запобігати появі проблем у різних сферах життя. Зараз краще думати двічі чи навіть тричі, перш ніж робити той чи інший важливий крок. Астрологи рекомендують також менше злитися на людей, особливо на найближчих.

Стрілець

Зірки на боці Стрільців. Цей період буде дуже мінливим і неоднозначним часом, проте ситуація може частіше змінюватися на позитивний бік. За прогнозом астрологів стабільність і спокій чекають на тих Стрільців, які прийматимуть себе і весь світ таким, яким він є. Не треба будувати ілюзій, йти з головою у мрії. Важливо діяти, тоді удача стане ближчою.

Козеріг

Козерогам слід звернути увагу на здоров’я та емоції. Потрібно спробувати привести себе у форму, щоб у майбутньому і зараз набути любові, фінансового успіху та гарного настрою. Ці сім днів зірки пофарбують для Козерогів у кольори удачі, якщо тільки люди цього Знаку доведуть самим собі, що щиро бажають стати успішнішими, багатшими і знайти свою другу половинку.

Водолій

Водоліям астрологи радять сподіватися тільки на самих себе, інакше чужі поради та допомога можуть принести в їхнє життя нові проблеми. Замість того, щоб замінювати одну проблему іншою, можна позбутися їх зовсім. Краще поки що не просити нікого про підтримку. Якщо хтось сам вирішить допомогти, краще вчасно подякувати людині. Не виключено, що від Водоліїв вимагатимуть допомоги ті, хто раніше надавав підтримку.

Риби

Рибам період із 16 по 22 число може подарувати багато щастя, причому як фінансового, а й любовного. Знайти правильний шлях допоможуть вам близькі люди. Важливо не пропускати повз вуха поради тих, хто старший і досвідченіший. Звичайно, підсумкове рішення завжди за Рибами, але краще дозволити собі бути гнучкішими. Зірки зможуть допомогти людям цього Знака, якщо вони самі захочуть цього всім серцем.

You cannot copy content of this page