Гороскоп на тиждень з 16 по 22 жовтня

Овен

Одна з найкорисніших життєвих навичок для Овнів — уміння швидко забувати все погане. У період з 16 по 22 число на життєвому шляху Овнів можуть з’являтися не найприємніші люди та події, тому їм доведеться навчитися реагувати на все це правильно. Зараз точно не час відпочивати, тому що будуть енергетичні зміни, які на Овнах не позначаться найкращим чином.

Телець

Зірки та планети поступово запускають програму нового життя, але запуск цієї нової програми може негативно позначитися на Тельцях. Важливо швидко адаптуватися до всіх змін, а також навчитися тримати в вузді свої емоції, тому що навіть найменші сварки та чвари можуть призвести до серйозного погіршення самопочуття та втрати удачі на всіх життєвих рівнях.

Близнюки

У Близнюків цього тижня все буде добре з продуктивністю, але ближче до вихідних дати себе знати може зневіра і нудьга. Все, що їм потрібно зробити в такі моменти, – це просто внести трохи різноманітності в особисте життя та робочий процес. Важливо зробити крок убік від звичного розпорядку та звичних способів розваги. Також астрологи наполегливо радять не забувати пити воду та не налягати на важкі продукти.

Рак

Ракам, які останнім часом часто зазнають фіаско у коханні чи роботі з бізнесом, можливо, варто обрати іншу стратегію. Справи під керівництвом нових методик та нових способів досягнення цілей стануть прологом чогось хорошого. Дуже важливо надавати цього тижня допомогу близьким та друзям, а також не відмовлятися від зустрічних пропозицій. Не потрібно йти по життю, самотужки справляючись із труднощами.

Лев

Багато Левів зараз виходять зі складних ситуацій «на морально-вольових», але в глибинах свідомості у цих людей ще залишився порох, запал і паливо для руху вперед. Важливо стиснути всю свою волю до кулака і перестати скаржитися на життя. Нічого хорошого Левам це не дасть. Минуле має залишитися в минулому, тому важливі не причини обстановки, що склалася, а пошук шляхів її вирішення.

Діва

Дівам, ймовірно, доведеться винести важливі уроки з минулих помилок. Доля, Всесвіт і зірки змусять багатьох представників цього Знаку зрозуміти, що вони зробили негаразд — когось батогом, а когось пряником. Дівам зараз не варто танцювати під чужу дудку, ухвалюючи рішення на основі якихось спільних ідеалів. Потрібно слухати серце та не забувати про розум.

Терези

Звести можливі проблеми цього тижня до мінімуму Терезам допоможе вміння відокремлювати важливе від напускного. Є речі, які потрібно ставити у пріоритет, а є ті, які важливо відкласти. Зрозуміти, які відносяться до тієї чи іншої групи, Терезам допоможе важлива порада близької людини та особиста інтуїція. Щодо взаємодії з оточуючими, то цього тижня важливо бути добрішим. Грубість стане джерелом проблем.

Скорпіон

Все, що потрібно Скорпіонам у період з 16 по 22 жовтня – незворушність, холоднокровність, душевний спокій. Будуть люди, які намагатимуться вивести Скорпіонів на емоції, але на них не варто зважати. Підвищена активність енергетичних вампірів обумовлена ​​слабкою Венерою. Людям просто не звідки брати сили, тому Скорпіонам варто довіряти лише перевіреним друзям та товаришам.

Стрілець

Стрільцям можна повертатися до ідей, які надихали їх раніше, але з якоїсь причини, які не вдалося реалізувати. Це можуть бути ідеї різних сфер як любові, так і роботи. Найголовніший ворог гармонійних відносин – ревнощі. У ці сім днів астрологи радять Стрільцям давати якнайбільше свободи своїм близьким та другій половинці.

Козеріг

Козерогам, можливо, доведеться трохи переглянути свої ідеали та стратегію досягнення цілей. Можливо, їм необхідно застосувати не посидючість та силу, а банальну хитрість. Ось тільки дурити добрих і добрих людей при цьому не варто. Якщо ж хтось гратиме брудно, можна відповісти йому тим же, але в жодному разі не можна перегинати палицю, адже поганими вчинками можна викликати лихо.

Водолій

Водолії цього тижня можуть наполегливо ускладнювати собі життя, що діє на нерви оточуючим людям. Хтось робитиме це навмисно, а хтось випадково, але в тому й іншому випадку потрібно зупинитися і вибачитися за свої вчинки. Це допоможе Водоліям підвищити репутацію та здобути особливу повагу добрих і мудрих особистостей. Настає час, коли вміння визнавати провину цінується вищим, ніж харизма.

Риби

Рибам потрібно покладатися на факти, а чи не на домисли. Це головна порада на майбутні сім днів. Також астрологи рекомендують доводити справи до кінця і не братися за проекти, які свідомо можуть бути дуже складними. Риби не зможуть стрибнути вище за голову зараз, тому що їх покровитель в особі Венери вкрай слабкий. Ті Риби, які нестимуть у світ любов і добро, отримають необхідну удачу.

You cannot copy content of this page