Гороскоп на тиждень з 17 по 23 квітня: Раки контролюйте свої фінанси, а Стрільців чекає активний тиждень

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 квітня.

Овен

Овни, утримайтеся від фінансових ризиків, необдуманих витрат та участі в лотереях. Цього тижня збільшуються витрати, пов’язані з дітьми, подарунками, відпочинком, спортом та розважальними заходами. Краще наперед планувати свій бюджет.

 Телець

Тельцям рекомендується виявити обережність та передбачливість у вчинках та рішеннях. Обміркуйте все, порахуйте до десяти, перш ніж діяти.

Особлива увага спрямована на сферу нерухомості та місце вашого проживання – там розгортатимуться основні події. Це не час для кардинальних змін у вашому житті.

Близнюки

У Близнюків надмірна емоційність та надчутливість. Намагайтеся уникати стресів та частіше розслаблятися. Обмежте кількість інформації, що надходить і спілкування. Можливі помилки в документах, їх втрати, тому будьте уважні до дрібниць.

Рак

Ракам цього тижня не варто розкидатися грошима та допускати спонтанні витрати. Фінансові втрати можуть виникати внаслідок конфлікту з друзями та колективом. Зміна звичного джерела доходу.

Не варто вкладатися в нові розробки, інтернет проекти, та й загалом починати щось нове. Займайтеся звичними, зрозумілими вам речами. Так ви підстрахуєтеся і уникнете будь-якого ризику.

Лев

Левам цього тижня краще відкласти серйозні угоди та переговори з вищими людьми та інстанціями. Існує ризик конфлікту чи непорозуміння з керівництвом, засновниками чи державними структурами.

У когось посилиться занижена самооцінка, почуття пригніченості, в інших буде підвищена стриманість, серйозність, концентрація. Загалом це непогано для ділової активності, але вам не варто починати щось нове.

Діва

Діви, постарайтеся бути оптимістичні у скрутних ситуаціях і не здаватися на половині шляху. Утримайтеся від поїздок до іншого міста, оскільки зростає ризик обману. При вирішенні юридичних та судових питань можуть виникати помилки та непорозуміння. Будьте завбачливими і радьтеся з фахівцями високого рівня, не заощаджуйте на консультантах.

Терези

Терези, щоб уникнути стресу та кризових ситуацій дозвольте собі більше відпочинку і не перевантажуйте організм. Постарайтеся не розпочинати новий курс лікування та відкладіть звернення до кредитних організацій. Також не варто позичати гроші та здійснювати фінансові угоди. Це час, який посилить труднощі щодо вашого ресурсного потенціалу.

Скорпіон

У Скорпіонів можливі розбіжності з начальством, людьми похилого віку або офіційними інстанціями. Не приймайте важливих рішень щодо партнерів чи подружжя. Важко зрозуміти один одного і дійти компромісу.

Підійдіть до ситуації нестандартно, не так, як ви це робили раніше.

Стрілець

У Стрільців цього тижня надмірна активність. Перенапруження організму не найкраще позначиться на проєктах, розумовій діяльності, інтуїції та загалом на загальному стані.

Можливо, перегляд застарілих шаблонів мислення допоможе вийти із скрутної ситуації. Це час внутрішньо очиститися, перетворитися та очистити простір у зовнішньому світі.

Козеріг

У Козерогів очікується багато фізичної активності, прагнення любовних пригод, ризикованим фінансовим операціям чи угодам. Тут може бути нюанс. Використовуйте цей період для заняття спортом, але будьте обережні та уважні, щоб уникнути перенапруги.

Водолій

У Водоліїв у сімейному житті та у ділових відносинах можуть виникати конфлікти як через нерухомість, оренду, майнові питання, так і через підвищену дратівливість. Водолії, ізолюйте себе від того, що заважає створенню гармонійної обстановки у своєму оточенні.

Риби

У Риб цього тижня можливі випадки обману. Як з вашого боку, так і стосовно вас. Ретельно перевіряйте документи. Це невдалий період для поїздок, якихось нових та складних контактів по роботі, а також для торгівлі та посередницької діяльності. Оскільки ми перебуваємо в періоді затемнень, багато знаків відчують на собі напружений вплив. Наше завдання максимально гармонізувати ситуацію особистими зусиллями.

You cannot copy content of this page