Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року для всіх знаків

Овен

Життєвий потенціал Овнів знаходиться на найвищому рівні. Для успішного просування справ вам потрібно буде знайти нових союзників, яких залучить ваш позитивний настрій та ініціативність. Період добре підходить для сім’ї, занять спортом. Є можливість просування службовими сходами.

Телець

Як каже гороскоп на тиждень, активність Тельців явно підвищена. Ви відчуваєте приплив енергії. Стало помітно легше виконувати усі звичні справи. Самостійно керувати подіями у житті дуже важливо. Не завжди треба довіритися долі. У вашому випадку за щастя доведеться боротися. Але не хвилюйтеся, ви досягнете швидкого результату роботи. Нікого не посвячуйте у свої плани.

Близнюки

Життєвий потенціал Близнюків помітно збільшиться, що добре позначиться на спілкуванні з людьми. Ви будете в центрі уваги у будь-якому колективі. Всі будуть помічати вашу впевненість у собі, харизму, оптимізм та чарівність. Відносини з близькими будуть міцними та гармонійними. Слід фільтрувати людей, які намагаються зблизитися з вами, оскільки вони можуть погано вплинути на ваші справи. Вам потрібно відпочити та уникати ризикованої діяльності та фізичних навантажень.

Рак

Гороскоп на тиждень наполягає – Раки, зараз не займайтеся нічим, окрім як завершенням справ, що накопичилися. Але якщо ви вважаєте, що якимось речам і подіям вже не місце у вашому житті — сміливо відкидайте це. Звичка не повинна ставити вас у позицію заручника певних предметів та ситуацій. Невдалий час для розвитку любовних відносин, оскільки у зв’язку з накопиченими неприємними справами, на вас може чекати сварка та зрада.

Лев

Життєва енергія, потенціал, чарівність Левів проходять пік збільшення та розквіту. Найкращий час зайнятися реалізацією давно задуманих проектів. Відносини з представниками протилежної статі зараз складатимуться вдало і принесуть вам взаємне задоволення. Звертайте увагу на своє здоров’я, прислухайтеся до свого організму.

Діва

На думку гороскопа на тиждень, велике почуття повноти життя зараз прокинеться у Дівах. Ви відчуєте гармонію та щастя навіть у найпростіших речах. З’явиться гостре бажання якнайдалі виїхати з міста і відпочити душею і тілом від сірої повсякденності та одноманітної суєти. Відмінний момент для духовних пошуків, вияву тонкощів відчуттів від перегляду улюбленого фільму або прослуховування класичної музики.

Терези

Зірки радять Терезам не лізти на рожон з тими, з ким ви в конфронтації. Не втрачайте самовладання та сміливості, не давайте своїм почуттям затуманювати ваш погляд, оскільки є ймовірність обману з боку близької вам людини. Можливо, ви пропустите вигідне замовлення з незалежних від вас причин.

Скорпіон

Як каже гороскоп на тиждень, Скорпіони чітко стоять на одній із найвищих сходів службових відносин. Ви заробили певну репутацію відповідального та продуктивного співробітника. Але це ще не все. Незабаром знову очікується професійне зростання. Також зовсім поруч знаходиться ваше кохання, і незабаром ви познайомитеся. Тільки постарайтеся не афішувати на роботі особисте життя.

Стрілець

Зараз для Стрільців будуть сприятливими та добре позначаться на загальному самопочутті фізичні вправи та розваги. Краще поєднати це та влаштувати собі період активного відпочинку. Часом ви надто довірливі і великодушні, це заважає вам вибудовувати стосунки з людьми. Вони сприймають вашу доброту як належне та нахабно користуються цим. Також тримайте під контролем свої практичні устремління.

Козеріг

Згідно з гороскопом на тиждень, у Козерогів ідеальний період для гармонійного розвитку всіх сфер життя. Для повної задоволеності вашого становища вам потрібно зустріти своє кохання. Якщо ви сильно захочете, ваша половинка з’явиться у вашому житті. Але все ж таки найкращим варіантом для початку буде набути повної цілісності з самим собою. Тоді ви зможете дати вашому партнеру все найкраще, що маєте.

Водолій

У цей період справи Водоліїв підуть у гору, і ви залишитеся задоволені собою. Не виключено, що колеги зможуть допомогти вам у реалізації планів. Але і ви також постарайтеся відповісти на взаємність. У коханні також не очікується жодних розчарувань, можливі навіть приємні звістки та сюрпризи.

Риби

Риби мають дуже мінливий внутрішній світ, який потребує постійних змін. Зараз вам як ніколи захочеться поспілкуватися з нетрадиційним оточенням для вас або випробувати нові відчуття. Однак будьте обережними, оскільки авантюри зараз вкрай протипоказані. Виключіть весь свій потік емоцій і проведіть період із внутрішнім умиротвореним станом духу.

You cannot copy content of this page