Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня: благополучний тиждень буде у Близнюків, а от Водоліям потрібно бути уважними

Овен

У давнину друга половина вересня вважалася найкращим часом для весіль. Зараз просто ідеальний момент для укладання шлюбів, а також партнерських бізнес-угод. Та й узагалі взаємини з партнерами – і романтичними, і діловими – головне джерело радості та удач на тижні. Найкращий день – четвер.

Телець

Намагайтеся звільнити від важливих справ понеділок та вівторок. Початок тижня – не найсприятливіший для вас період. Зате вже потім зірки сповна вам все компенсують, з середи починається неймовірно сприятливий у всіх відношеннях період. Четвер та п’ятниця мають стати максимально вдалими днями. Та й до вихідних важко пред’явити якісь претензії, вам усе вдаватиметься.

Близнюки

Тиждень благополучний, але не цілком відповідає вашому темпераменту. Ви прагнете діяти швидко, а зірки зараз схильні до неспішних і докладних кроків. І чинити опір їм, намагаючись щось прискорити, доки не варто — все одно навряд чи вийде. У четвер краще знизити активність, і лише з п’ятниці ви зможете діяти у звичній для себе манері – легко, стрімко та успішно.

Діва

Вже в суботу Сонце покине ваш знак, тож поспішайте скористатися його прихильністю. Тиждень очікується вельми позитивний, за винятком четверга, усі робочі дні сприятливі. Окремо варто сказати, що зараз дуже добрий період для навчання, а також далеких поїздок. А вихідні можуть порадувати дуже вдалими покупками.

Рак

Інтенсивні емоції, причому переважно негативного характеру, можуть захльостувати вас у понеділок-вівторок. Добре не зіпсувати ні з ким стосунки на початку тижня. А от період із середи по п’ятницю дуже сприятливий і підходить для будь-яких починань. У вихідні приділіть більше часу спілкуванню з близькими, прогулянкам та фізичною активністю на свіжому повітрі.

Лев

Важливі рішення краще перенести до наступного тижня. Зараз вам може не вистачати інформації, а та, яку ви маєте, не обов’язково буде правильною. Словом, якщо ставити підписи під важливими документами все ж таки доведеться, перевірити кожну кому — і краще не один раз. У менш доленосних питаннях тиждень цілком вдалий, вихідні варто провести спокійно і в компанії найближчих людей.

Терези

Чудовий тиждень, щоб презентувати свої нові проеєкти або подати вже досягнуті результати. Втім, і досягти цих самих результатів зараз теж можна, особливо у творчій діяльності, для якої тиждень винятково гарний. Понеділок і вівторок — досить напружені дні, хоч і їх не назвеш невдалими, далі все безхмарно.

Скорпіон

Вашої енергії та цілеспрямованості можна лише позаздрити. Навряд чи щось чи хтось зможе на тижні зупинити вас на шляху до ваших цілей. А якщо ви зможете знайти (або вже знайшли) партнерів, які поділяють ваші погляди, то тиждень просто ідеальний для серйозних досягнень у будь-яких сферах. Найкращі дні – середа, четвер, та й неділя на додачу. Ви зможете згорнути гори.

Стрілець

Великі починання та важливі справи краще виключити із планів на тиждень. Ваші амбіції зараз важко підкріпити реальними справами. Та й для великих покупок та інвестицій момент теж не найвдаліший. Але є й плюси: тиждень дуже сприятливий для навчання, наукової та педагогічної діяльності. А також, між іншим, для укладання гармонійних спілок у особистому житті.

Козеріг

Вам важливо не втрачати концентрації. Тиждень, в принципі, благополучний, але дещо туманний. Ви можете довго вагатися при необхідності прийняти важливе рішення — і зрештою запізнитися і взагалі не прийняти ніякого. Та й точність інформації, яка зараз надходить, теж під питанням. Тому будьте дуже зібрані та вимогливі до себе, у цьому випадку все має вийти.

Водолій

Понеділок ще зберігає позитивну інерцію попереднього тижня – насичений та успішний день. Але вже у вівторок та середу доведеться пригальмувати: великий ризик помилок, необдуманих дій та емоційних поривів не кращої якості. Залишок тижня досить нейтральний аж до вихідних — субота та неділя обіцяють пройти дуже яскраво та весело.

Риби

Для вашого знака це може прозвучати дивно, але вам на тижні важливо відчувати твердий ґрунт під ногами. Дуже велика буде спокуса приймати бажане за дійсне, а ілюзії — за факти. Особливо складним виглядає п’ятниця. Будьте дисципліновані і по-доброму прискіпливі, щоб не витратити кілька наступних тижнів на виправлення помилок цієї. Найкращий день – середа.

You cannot copy content of this page