Гороскоп на тиждень з 2 по 8 жовтня: напружений для Терезів, але успішний для Левів

Овен

Вам необхідно бути обережними. Квадратура володаря вашого знака Марса до Плутона є дуже напруженим аспектом. Він провокує спалахи гніву та змушує приймати невиправдано різкі рішення. Щоправда, перебування Марса на знаку Терезів може пом’якшити вплив аспекту. Але підвищує ймовірність напруження у партнерських відносинах. Словом, будьте стримані.

Терези

Тиждень завершує тривалий період, який за всіх можливих плюсів був для вас досить напруженим. Понеділок та вівторок ще несуть у собі залишки цих впливів, важливими справами займатися не варто. Потім можна, але скоріше на рівні підготовки. Натомість для рішучих кроків уперед добре підійде наступний тиждень. Цього ж тижня найкращий день — четвер.

Близнюки

Перша половина тижня – суперечливий період. Вас може відрізняти прагнення копати максимально глибоко і діставатися потаємної суті будь-якого питання. Але велика ймовірність, що ваші дослідження не наблизять вас до вірного розуміння, а віддалять від нього. Намагайтеся не приймати серйозних рішень, ґрунтуючись на висновках цього періоду. Друга половина тижня явно вдаліша.

Рак

Загальне тло тижня цілком позитивне для вашого знака. Понеділок та вівторок непогано підходять для фінансових операцій та покупок. Останні, щоправда, можуть виявитися недешевими, але мають виправдати витрачені гроші. Надалі все також непогано. Щоправда, четвер та п’ятниця – напружені дні. Натомість у вихідні вдасться чудово відпочити у компанії близьких.

Лев

Якщо говорити про справи, то тиждень варто наситити максимальною кількістю зустрічей та переговорів, вони обіцяють пройти дуже успішно. А щодо відпочинку, то він неодмінно має бути культурним — концерти та спектаклі принесуть максимум задоволення. Причому не обов’язково чекати на вихідні — для всіх цих заходів хороший будь-який із днів. А у вихідні на вас чекає приємний сюрприз від близьких.

Діва

Декілька попередніх тижнів мали стати для вашого знака дуже позитивними та насиченими. Тепер варто взяти паузу. Присвятити тиждень відпочинку, дозволивши собі невелику відпустку, це ідеальний варіант. Але якщо такої можливості немає, то найважливіші справи слід призначити на понеділок-вівторок. Всю інформацію та документи необхідно ретельно перевіряти.

Терези

Понеділок — день, можливо, й не важкий, але надто емоційний. Постарайтеся не приймати його події дуже близько до серця, тим більше, що нічого надсерйозного статися не повинно. Потім стартує дуже позитивний період. Сонце і Марс, що гостить у вашому знаку, повинні справно постачати вас енергією і підприємливістю. Найкращий день – четвер, але й усі інші непогані.

Скорпіон

Напружений тиждень. Ваш знак має двох володарів — Марс і Плутон, і вони зараз перебувають у гострому конфлікті між собою. Це означає, що і багато хто з вас відчуватиме внутрішній розлад. Не намагайтеся подолати його різкими змінами життя — ще більше дров наламаєте. Цей період потрібно просто перетерпіти. Дуже допоможуть заняття спортом, гарячі ванни та лазня.

Стрілець

Найбільш успішним та продуктивним днем має виявитися п’ятниця. Але й увесь тиждень загалом варто визнати вдалим. Великими звершеннями вона, мабуть, не відзначена, але ваші проекти обіцяють розвиватися досить позитивно. Що ж до п’ятниці, то вона гарна не тільки для справ, але ще й для покупок, а також для початку поїздок, якщо раптом ви збираєтесь у подорож.

Козеріг

Вам слід бути наполегливішим і енергійнішим у першій половині тижня. Удача не припливе сама до вас в руки, але, доклавши зусиль і подолавши опір обставин, ви все ж таки можете досягти успіху. На решту тижня варто знизити очікування і суворо дотримуватися фінансової дисципліни.

Водолій

З важливими справами бажано впоратися до п’ятниці. Тиждень позитивний, але характеризується деяким енергетичним спадом, який буде з кожним днем набирати силу. Понеділок досить енергійний, а в четвер домагатися цілей доведеться ціною неабияких зусиль. У п’ятницю краще просто розслабитися та насолоджуватися спілкуванням з близькими. Зате у вихідні вдасться чудово відпочити.

Риби

Тиждень багато в чому зберігає тенденції попереднього, він все ще не надто хороший для переговорів та укладання важливих угод. Втім, є цікаве уточнення: для пояснень у коханні тиждень якраз непоганий, насамперед це стосується понеділка. Та й взагалі, там, де йдеться про почуття, емоції та уяву, все має складатися непогано. А ось із логікою — складніше.

You cannot copy content of this page