Гороскоп на тиждень з 2 по 8 жовтня: новий рівень життя чекає Водоліїв, а Діви отримуватимуть доходи

Овен

У Овнів підвищена мрійливість сприяє його натхненню. На цій хвилі може виникнути ідеалізувати закоханість, таємні стосунки чи навіть укладання шлюбу, мотиви якого важко пояснити логічно. Партнери чи компаньйони здатні надати допомогу, не проявляючи себе потай. Легко домовитись із творчими людьми, представниками мистецтва та кіно.

Телець

Тельці, у вас з’являться сприятливі можливості на роботі, при будівництві побуту або поліпшення здоров’я. Виявіть оригінальність та кмітливість при підході до будь-якої справи. Спробуйте переобладнати, модернізувати звичний уклад відповідно до новітніх технологій. Час прийшов! А виявивши дружелюбність у колективі, ви легко станете людиною, навколо якої крутиться світ.

Близнюки

Близнюкам можна братися за активну діяльність із втілення в життя власних проектів, брендів, нового амплуа. Сил та терпіння вистачить. Але головне не розпорошуйте свою енергію в багатьох напрямках одночасно, намагаючись осягнути неосяжне. Сфокусуйтесь на головній цілі. Начальство та високопосадовці схильні сприяти вашому успіху.

Рак

У Раків реалізуються багато задумів і планів, особливо ті, що стосуються сімейних справ, розширення житлової площі або садової ділянки. Душу переповнюють піднесені почуття, з’являється потяг до філософії, релігії, пошуку істини та справедливості. У цей час вам супроводжує успіх і щасливий збіг обставин.

Лев

Леви, космічна енергія вам на допомогу, якщо ви вирішили опанувати навички ораторської майстерності або висловити опоненту свою думку прямо та зухвало. Поглиблено вивчити непрості теми, придбати транспортний засіб, гаджети. Підвищується проникливість та кмітливість. І ви сміливо можете взяти участь в цікавих інтелектуальних іграх.

Діва

У Дів настав час збирати каміння, а точніше отримувати доходи від партнера по шлюбу чи бізнесу, колег, а також від авторства та співробітництва. Делікатні, красиві дії та вчинки допоможуть прийти до порозуміння з оточуючими та завжди знайти компроміс.

Терези

Терези основні акценти ставлять на роботі, і займаються нею з великим полюванням. Ви добре організовані та зосереджені на своїй діяльності. Підвищується здатність відточити майстерність у стислі терміни. Користь та оздоровлення організму в даний період виявить правильно підібрана збалансована дієта, заняття гімнастикою.

Скорпіон

На Скорпіонах сприятливо позначиться поїздка на відпочинок із коханою людиною чи дітьми. Відвідування культурних заходів, виставки творів мистецтва, запуск творчого проекту, спілкування з природою та вивчення психології. Дозвольте собі розкіш – ставте на паузу, релаксуйте. Не виключені романтичні настрої, що тягнуть у себе таємні любовні зв’язки.

Стрілець

У Стрільців очікуються позитивні зміни та оновлення у сім’ї, домашніх справах. Це допоможе вам подивитися на звичні речі під іншим кутом, відкриє нові перспективи та принесе дохід. Встановивши дружні стосунки з батьками, родичами та дітьми, ви опинитеся пов’язаними з ними міцними почуттями.

Козеріг

Козероги, ваша мета легше та швидше реалізується через систему комунікацій, ефективне використання інформації та зв’язків із потрібними людьми. Професійне зростання можливе за сприяння родичів, не відмовляєтесь від поїздок та відряджень. Це зручний період оформлення індивідуальних документів, торгівлі, посередницької діяльності.

Водолій

Водолії можуть запустити цікавий проект, який принесе не лише гарний прибуток, а й впевненість у собі та своїх силах. Вітається міжнародна, видавнича, спортивна та наукова діяльність. Всі ваші таланти масштабуються і дозволяють вийти на новий рівень життя та достатку.

Риби

У Риб можуть відкритися паранормальні здібності та бажання показати оточуючим свою силу. Підвищується привабливість і генетична чарівність, завдяки цьому ви стаєте помітнішими для протилежної статі. Також цей період сприятливий для вирішення питань, що стосуються боргів, кредитів, страхування та успадкування.

You cannot copy content of this page