Гороскоп на тиждень з 22 по 28 січня 2024 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам важко розібратися у власних бажаннях та потребах. До того ж, можливі несподівані повороти у фінансових справах, а спонтанні витрати ускладнюють утримання балансу між доходами та видатками. Щоб уникнути безповоротної втрати особистих речей, дотримуйтесь уважності, особливо в людних місцях.

Телець

У Тельців виникають труднощі у відносинах з начальством, старшими родичами чи людьми похилого віку. Необхідно дотримання субординації та надання поваги. При прояві впертості, незговірливості та надмірних амбіцій виникають перешкоди при досягненні цілей на шляху кар’єрного зростання та набуття бажаного статусу.

Близнюки

Близнюкам краще відмовитися на якийсь час від поїздок і відряджень. Порушення встановлених правил і законів загрожує наслідками, судовими органами чи правоохоронцями. Філософські роздуми, пошук істини спонукають до внутрішніх змін. Допоможуть відмовитись від старих принципів та ілюзій.

Рак

Ракам не рекомендується звертатися по позикові кошти, брати участь в екстремальних видах спорту, а також проводити фінансові операції. До того ж, існує ризик не отримати дружню підтримку у скрутній ситуації — зате чудовий період для напруженої інтелектуальної роботи чи боротьби з комплексами.

Лев

Леви можуть бути залученими в конфлікти з вищими особами, партнерами або подружжям. На даному етапі важко досягти компромісів та дійти задоволення спільних інтересів. Як наслідок, судові суперечки, розрив установчих договорів та ділових відносин. Від вас знадобиться самоконтроль і стриманість у прояві почуттів.

Діва

Дівам варто почекати зі зверненням до судових інстанцій, а також відкласти робочі відрядження та далекі поїздки. Підвищена дріб’язковість і прискіпливість, тому ймовірність опинитися серед несправедливо звинувачених досить висока. Не поводьтеся зарозуміло і амбітно, щоб не зіпсувати репутацію. Уникайте інтриг у робочому колективі.

Терези

Терези схильні до надмірної авантюрності та схильності до ризикованих фінансових операцій. Загострення ревнощів щодо другої половини перетворить романтичне побачення на драматичне закінчення любовної історії. Під час заняття спортом дотримуйтесь техніки безпеки, оскільки зараз небезпечний період.

Скорпіон

У Скорпіонів назріває конфліктна ситуація з домочадцями чи батьками через нерухомість, спадщину, різні погляди на сімейні цінності. Ділові люди вступають у судові розгляди з партнерами, не поділивши власність чи майно. Не варто тим часом укладати договори чи угоди, оформляти документи, пов’язані з реєстрацією, пропискою чи шлюбом.

Стрілець

Стрільці, режим багатозадачності у справах призведе до хаотичності та нервозності. Розрізнені факти важко піддаються аналізу. Плутанина з діловими паперами, супровідними документами та клієнтами, безсумнівно, позначається на комунікативних якостях та стосунках із людьми. Допоможуть розслабитися дихальні практики та піші прогулянки.

Козеріг

Козероги, щоб уникнути виснаження бюджету відкладіть дорогі покупки та розваги. Не варто також сподіватися на удачу в азартних іграх, біржових та валютних операціях, лотереї. Найкраще спрямувати енергію на заняття хобі. Знайти захоплення до душі, особливо пов’язані з творчістю чи мистецтвом.

Водолій

У Водоліїв сімейні та домашні справи, а також складні стосунки з батьками можуть викликати занепокоєння чи душевний дискомфорт. Невдоволення місцем проживання спонукає зайнятися питаннями нерухомості або задуматися про садову ділянку. Психологічна підтримка від рідних чи психотерапевта допоможе розібратися у собі.

Риби

Рибам краще утриматися від купівлі-продажу транспортних засобів та гаджетів, підписання та реєстрації документів. У вас період розсіяності та неуважності, схильність до помилок та неправдивої інформації. Можливе непорозуміння у відносинах із родичами та діловими партнерами, втрата важливих паперів та телефонів. Відвідування виставки, музею, концерту чи екскурсії згладить напругу та приведе думки до ладу.

You cannot copy content of this page