Гороскоп на тиждень з 23 по 29 жовтня

Овен

Овнам абсолютно точно не варто сприймати все, що відбувається, занадто близько до серця. У період з 23 по 29 жовтня може відбуватися багато неприємних ситуацій, що ґрунтуються на чужих негативних вчинках.

Люди можуть бути злими та непоступливими, але якщо намагатися відповідати їм взаємністю та судити їх за це, ситуація багаторазово посилиться. Краще просто спокійно мотати на вус і не переживати зайвий раз.

Телець

Тельцям нині в жодному разі не можна втручатися в життя оточуючих, особливо найближчих людей — братів, сестер, друзів. Не треба вчити їхньому життю, робити якісь настанови та роздавати непрохані поради.

Астрологи радять Тельцям дозволити оточуючим робити помилки та вчитися на них самостійно, адже жодних настанов нічому їх не навчать. Вони лише приведуть до сварок.

Близнюки

Слабкий Меркурій «дає зелене світло» ревнощів і агресії, але Близнюкам краще не потопати в цих почуттях і деструктивних емоціях, оскільки вони можуть їм дуже дорого коштувати.

Ще астрологи радять не переоцінювати свої можливості. Близнюкам не можна братися за справи та проекти, в яких вони не є компетентними або мають недостатній рівень досвіду.

Рак

Щоб уникнути розчарування в житті, людях та подіях, Ракам слід цього тижня двічі думати, перш ніж робити якийсь важливий крок. Вміло розставляти свої мережі будуть токсичні люди, тому не можна потрапляти в них ні на секунду.

Ракам необхідно оточувати себе в першу чергу тими, хто любить, поважає їх і готовий прийти на допомогу у скрутній ситуації, нічого не попросивши натомість.

Лев

Деколи Леви бачать багато, але не помічають головного в цьому житті, а наприкінці жовтня ця проблема загостриться і почне приносити їм максимум труднощів та незручностей.

Левам потрібно дивитися на проблеми та можливості ширше, намагаючись виносити для себе важливі уроки. При цьому не потрібно шукати винних у своїх проколах — не слід звинувачувати долю, Всесвіт і планету.

Діва

Дівам варто дуже уважно стежити за реакцією людей на їхні дії. Реакція оточуючих буде лакмусовим папірцем їхніх вчинків. Часом нам здається, що ми робимо правильно, але насправді робимо щось погане. Ось і Дівам потрібно буде думати про це постійно. Цей тиждень не підходить для спонтанності — особливо у сфері кохання та фінансів.

Терези

Терези жіночої статі цього тижня з високою ймовірністю стануть менше любити себе і почнуть частіше помічати вади у зовнішності. Чоловіки цього Знаку можуть почати жалкувати за минулим, замислюючись про свої помилки.

І те, й інше — глухий шлях, що веде до депресії. Терезам потрібно сфокусуватися на хобі, приємних справах і речах, позитивних людях і хороших спогадах, інакше життя дуже сильно і різко ускладниться.

Скорпіон

У Скорпіонів сила духу переважатиме над зневірою, оскільки їхній покровитель в особі Марса Марс зараз сильний, але Меркурій все одно залишить свій негативний слід.

Багато Скорпіонів почнуть сприймати все надто близько до серця — наприклад, чужу критику. Грубість у відповідь на зауваження призведе до неминучого конфлікту та може зруйнувати дружбу, товариські стосунки та кохання.

Стрілець

У Стрільців на любовному радарі можуть виникнути нові претенденти на роль другої половинки, але не варто цього тижня приділяти багато часу романтиці. Краще приділити увагу домашнім справам, легкій роботі, звільнення від боргів та фізичних вправ. Любовні переживання та флірт – це зайва трата часу на тлі негативного Меркурія та слабо Венери.

Козеріг

Головний ворог щастя для Козерогів – фальшиві почуття. Багато людей зараз будуть вдавати друзів заради своєї вигоди. Козерогам потрібно бути дуже обережними. Щоб не потрапити на гачок маніпуляторам.

Зрозуміти, що в тієї чи іншої людини винятково добрі наміри буде вкрай непросто. Саме тому краще не просити ні в кого допомоги.

Водолій

Погляду Водоліїв буде доступно набагато більше, ніж іншим знакам зодіаку. Ці люди зможуть розгледіти в тому, що відбувається навколо, якісь таємні знаки та посилки Всесвіту.

Що стосується спілкування, то у цій сфері краще утриматися від критики на адресу оточуючих. На роботі та у бізнесі бажано не приймати поспішних рішень, а також не виявляти жадібності. Усіх грошей все одно не заробити, особливо зараз, коли Меркурій занепадає.

Риби

Рибам потрібно бути обережнішими з тим, що не входить до їхніх планів. Якщо ці люди планують займатися роботою та домашніми справами, то всі пропозиції про походи розвіятися краще відхилити.

Це найлегший шлях до прокрастинації та проблем із грошима. Також астрологи радять Рибам остерігатися тих, хто хоче поставити їм почуття провини. Такі люди вкрай небезпечні.

You cannot copy content of this page