Гороскоп на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня: здоровий спосіб життя, сімейний відпочинок, цікаві зустрічі, все це чекає на знаки Зодіаку

Овен – гороскоп на тиждень

Овнам максимальну користь принесе здоровий спосібу життя та раціональне використання ресурсів, як енергетичних, так і матеріальних. Вигоду можна отримати від придбання інструмену для ремонту, оздоблювальних матеріалів, надання чи отримання послуг, працевлаштування.

Телець – гороскоп на тиждень

Тельці справляють на оточуючих враження впевненої особистості. У вас бачать експерта та авторитету, що успішно йде по життю. Саме час розвивати творчі та сценічні таланти, вчитися перевтіленню в бажаний образ. Рідні та діти вимагатимуть від вас уваги та участі.

Близнюки – гороскоп на тиждень

Близнюкам краще відключитися від суєти, усамітнившись у тихому затишному містечку, сховати від оточуючих емоції та переживання. Ви можете почути підказки інтуїції або отримати відповіді у снах. У домашньому та сімейному житті складаються комфортні умови. Зробіть собі та рідним подарунок у вигляді відпочинку, поїдьте до річки, або ж просто прогуляйтеся всі разом вашою місцевістю.

Рак – гороскоп на тиждень

Сміливіше знайомтеся з цікавими, ерудованими людьми, з якими можна поговорити на різні теми, мріяти разом, ставити цілі і будувати плани. Нових друзів ви найпростіше знайдете в соціальних мережах в групах однодумців чи навчальних тренінгах. Вдалий час для ведення блогів та онлайн-викладання.

Лев – гороскоп на тиждень

Левів відкриває нові професійні перспективи, а також вирішує фінансові питання, завдяки статусу, посаді або оцінці ваших заслуг керівництвом, можливе отримання премії, цінного подарунка. Внаслідок енергетичного підйому, що супроводжує вас в даний період, ви здатні досягти результату, не марнуючи час і сили.

Діва – гороскоп на тиждень

Дів очікує вплив позитивних подій, які запустять нові приводи для радості та саморозвитку. Якщо ви заглянете у глибину своєї особистості, то розкриєте багаті можливості свого потенціалу, якими гріх не скористатися. Штурмуйте не взяті раніше висоти в далеких поїздках, екзотичних подорожах, сміливо просувайте свої ідеї та погляди.

Терези – гороскоп на тиждень

Терези отримають бажаний результат, якщо присвятять час оздоровленню організму, зміцненню нервової системи, виробленню ресурсних звичок та переконань. Період обіцяє швидке відновлення після перенапруги. Вигідні фінансові справи, успішний результат із податковими та правоохоронними органами.

Скорпіон – гороскоп на тиждень

Настрій на одну хвилю з оточуючими людьми повернеться поважним ставленням до ваших інтересів, бажань. Поруч знаходяться ті, на кого можна покластися, вірні друзі та компаньйони. На вас чекають вдалі та несподівані зміни, як у діловій сфері, так і в політичній, громадській діяльності. Не пропустіть у цей час цікаві знайомства.

Стрілець – гороскоп на тиждень

У Стрільців успішний та плідний період для просування своїх ідей та довгострокових проектів, реєстрації документів, важливо дотримуватися заздалегідь складеного та продуманого плану дій. Зірки підтримують вас на шляху професійного зростання, працевлаштування чи організації власної справи.

Козеріг – гороскоп на тиждень

Козерогам надається можливість заробити собі чудову репутацію, пройти розвиваючі та навчальні тренінги. Виявіть щедрі жести щодо коханих, влаштуйте приємний сюрприз з появою, запросіть у романтичну поїздку або публічно зізнайтеся в коханні. Це зарядить вас оптимізмом і принесе справжнє задоволення.

Водолій – гороскоп на тиждень

Для Водоліїв тиха гавань у стінах рідної оселі допоможе впоратися з будь-якою складною ситуацією. Шукайте підтримку в особі ваших близьких людей, батьків, сім’ї. Цей час добре підходить для розширення життєвої сфери та купівлі нерухомості, землі та паркінгу, а також для вигідного страхування придбаного майна.

Риби – гороскоп на тиждень

Риб подружжя чи хороші партнери порадують хорошими новинами або запросять відвідати цікаві культурні заходи. Для самотніх сердець це стане чудовим часом вступити у романтичні стосунки. У професійній сфері легко вирішуються юридичні питання, укладаються мирові угоди та врегульовуються суперечки з опонентами.

You cannot copy content of this page