Гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня

ОВЕН

Цього тижня ваш оптимізм буде заразливим. Хоча останнім часом довелося пережити досить напружений період, але, здається, всі негаразди забулися.

Ви нарешті зможете сказати, що життя справді цікаве, а нові ідеї та привабливі пропозиції змушуватимуть рухатися вперед. У п’ятницю ви можете отримати несподівану пропозицію, яка переверне ваше життя з ніг на голову.

У вихідні вас будуть оточувати найближчі люди, і це вас порадує.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня ваші бажання будуть переважати над можливостями, але це дуже тимчасово. Дозвольте собі трохи помріяти, і дуже швидко ви знайдете шляхи для досягнення своєї мети.

У вівторок навіть найменша дрібниця може зіпсувати настрій на весь день.

У другій половині тижня у вас буде можливість відволіктися від гнітючої вас рутини і поринути в улюблені справи. Вихідні – чудовий час, щоб оновити наряд або купити речі для дому.

БЛИЗНЮКИ

На цьому тижні найбільший успіх очікує тих, хто працює у фінансовій сфері. Зірки радять не витрачати сили даремно, тому варто мати чіткий план дій. У вівторок важливу роль можуть зіграти нові знайомства або старі стосунки.

Друга половина тижня обіцяє бути веселою, насиченою різноманітними враженнями та подіями, зустрічами та новими знайомствами.

У вихідні уникайте спілкування з неприємними людьми.

РАК

Цього тижня ви відчуєте потребу піклуватися про інших більше, ніж будь-коли раніше. Це те, що дасть вам повноту життя і спонукатиме рухатися вперед.

У вівторок хтось може спробувати скористатися вашою наївністю. У другій половині тижня вам не дадуть спокою давні проблеми, які довго не вирішувалися.

Ймовірно, поради близьких друзів допоможуть легше прийняти певні рішення. Вихідні – гарний час для нових знайомств і кохання.

ЛЕВ

Цей тиждень буде сприятливим для артистів: ймовірно, що саме зараз виникнуть оригінальні ідеї, реалізація яких не потребуватиме особливих зусиль.

Зірки радять не обмежувати себе надто і дати волю своїй уяві: результат, швидше за все, перевершить навіть ваші власні очікування. У п’ятницю не варто розпускати плітки, це може дратувати навіть тих людей, яких плітки не торкаються.

Вихідні – час для побачень і кохання.

ДІВА

Цього тижня ви будете як ніколи впливові: оточуючі звертатимуться до вас за допомогою чи порадою, до ваших зауважень прислухаються. Якщо ви деякий час думали про те, що можете щось змінити на своєму робочому місці, то зараз буде справді сприятливий час для презентації своїх ідей.

У середу довіртеся своїй інтуїції. Сонце за вікном у другій половині тижня може вас відвернути.

Зосередьтеся, щоб не робити помилок. Тільки активний відпочинок дозволить відновити сили на вихідних, лежання на дивані може навернути песимістичні думки.

ТЕРЕЗИ

Робота цього тижня вимагатиме гнучкості, творчого підходу та нових ідей. У понеділок емоції переповнять, що може завадити об’єктивному розуміння ситуації.

Перш ніж щось зробити чи сказати, двічі подумайте про свої слова та дії. У другій половині тижня вам доведеться вирішувати проблеми, які витягнуть вашу енергію.

У вихідні дуже ймовірна весела прогулянка з друзями або родиною.

СКОРПІОН

Цього тижня ваша привабливість і чарівність досягнуть висот, тому ви відчуєте підвищену увагу з боку оточуючих.

З понеділка визначте чіткий робочий ритм і плани і суворо їх дотримуйтеся. У другій половині тижня потрібно проявити більше дипломатичності та гнучкості при прийнятті важливих рішень, прояв влади зараз не вийде, це викличе лише невдоволення чи конфлікт.

Вихідні – час приємних знайомств і несподіванок.

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня ваш спокій і кмітливість справлять враження на оточуючих. Будьте уважнішими, частіше перевіряйте інформацію і не беріться за кілька справ одночасно. Якість постраждає, якщо ви спробуєте охопити все.

Переговори, дзвінки і лавина інформації зажадають від вас чіткого і послідовного плану дій, інакше ви навряд чи зможете правильно розподілити свій час і сили.

Організуйте цими вихідними щось незвичайне та оригінальне для своїх близьких.

КОЗЕРІГ

На початку тижня очікуються цікаві зустрічі, побачення або спокусливі пропозиції роботи. Бажано переглянути та скоригувати найближчі плани відповідно до поточної ситуації.

У другій половині тижня вам можуть завадити деякі партнерські зобов’язання, але незабаром ви знайдете вирішення всіх питань.

У п’ятницю варто відмовитися від авантюрних пропозицій. У вихідні вам доведеться не лише відпочити, а й подбати про затишок у своєму домі.

ВОДОЛІЙ

Цього тижня на вас чекає багато приємних зустрічей і корисних знайомств. Удача буде на вашому боці. Навіть складні завдання будуть виконуватися з легкістю. Зверніть увагу на деталі у вівторок, щоб уникнути помилок.

Не залишайте в середу місця байдужості і ліні. У другій половині тижня активніше беріть участь у сімейних справах, налагоджуйте особисте життя, зміцнюйте подружні стосунки.

У вихідні ви будете більш вразливі, тому варто остерігатися травм та інфекційних захворювань.

РИБИ

Цього тижня у вас буде занадто багато обов’язків і не вистачить часу на те, що ви запланували. Ви повинні бути добре організовані і дуже обережні, щоб не зробити помилок.

Успіх в цей час буде прискорюватися завдяки спілкуванню з людьми та обміну актуальною інформацією. У другій половині тижня вас чекає таємне кохання чи просто таємне захоплення.

У вихідні відпустіть свою доброту і ніжність, приділіть увагу тим, кого любите, отримуючи те ж почуття у відповідь.

You cannot copy content of this page