Гороскоп на тиждень з 29 квітня по 5 травня для всіх знаків зодіаку

Овен

Для Овнів успішно складаються відносини, пов’язані з великими компаніями, акціонерними товариствами, політичними партіями та громадськими організаціями. Час розширювати контакти та зв’язки, набувати нових друзів. Креативність та рішучі дії допоможуть знайти популярність у просторі інтернету або стати неформальним лідером.

Телець

Тельцям на користь підуть процедури з оздоровлення. Успіх приходить до представників творчих професій, а також пов’язаних з медициною, психологією, хімічною та фармакологічною промисловістю, готельним та парфумерним бізнесом. Довірчі стосунки з начальством обіцяють чималі вигоди.

Близнюки

Близнюки, ви можете розраховувати на допомогу вищих сил і небесних покровителів, яких почитаєте. Успіх благоволіє справам та проектам, пов’язаним з інтернет-технологіями, винахідництвом та науковими дослідженнями, вирішенням юридичних та судових питань, подорожами з друзями. Можна заручитися підтримкою покровителів чи людей із вищим соціальним статусом.

Рак

Для Раків складаються сприятливі можливості, без бюрократичної тяганини, для оформлення офіційних документів, у тому числі щодо кредитів, отримання спадщини, страховок. Можна організувати прибутковий бізнес або піднятися кар’єрними сходами. Саме час сконцентруватися на серйозних довгострокових проектах, виявити свої ділові якості та здібності.

Лев

Леви, нові можливості з’являються коли ви соціально активні, відкриті до міжнародного співробітництва, взаємодії з відомими та авторитетними персонами. Перспективні знайомства чекають на вас у дорозі в далеких поїздках, на світських заходах і навіть у залі суду. Вдалий період для культурного розвитку, вирішення судових спорів, весільної подорожі.

Діва

Дівам при роботі з документами необхідна зосередженість та уважність. Тоді будь-які питання, пов’язані з контролюючими органами, податковою інспекцією, кредитуванням, страхуванням, відкриттям рахунку, розширенням виробництва чи бізнесу вирішаться на вашу користь. Виявіть турботу про своє здоров’я.

Терези

Терези – це щасливий період для одруження, гармонізації відносин або для зустрічі з другою половинкою. Ваші дипломатичні навички та талант викликати симпатію допоможуть блиснути на культурних чи світських заходах, презентаціях, громадських зборах. Постарайтеся створити навколо себе комфортні умови та естетичну обстановку у приємному оточенні.

Скорпіон

У Скорпіонів спостерігається ґрунтовний підхід до всіх справ, пов’язаних із роботою, побутом, організацією розпорядку дня, а також турботою про здоров’я. Працьовитість і бажання довести до досконалості будь-яку дрібницю сприятливо позначиться при будівництві будинку, дачі або обладнання робочого місця, підставі власної справи, оснащення магазину або торгової точки.

Стрілець

Стрільці, на вас чекають приємні поїздки, пов’язані з відпочинком, або короткий екскурсійний тур. Візьміть із собою дітей, коханих, однокласників чи родичів. Спілкування буде приємним та подарує вам почуття задоволення та нові емоції. Дорогою можливі романтичні знайомства. Для ділових людей користь приносить торгівля предметами краси, прикрасами, дитячими речами, канцтоварами.

Козеріг

Козероги, не пропустіть вигідні пропозиції щодо нерухомості, власності, придбання землі або акцій. Вкладення грошей у облаштування будинку, сімейний чи фермерський бізнес збільшить ваш добробут. Ви здатні проявити себе як талановитий і дбайливий господар. Також дозвольте собі відпочити та сконцентруватися на внутрішньому світі, щоб почути голос власної інтуїції.

Водолій

Водолії проявляють активність у встановленні корисних знайомств та ділових зв’язків, організаційних справах та блищать під час проведення переговорів. Консультаційна діяльність, службові відрядження чи робота з документами також міцно вписуються у порядок дня. У цей період ви можете покращити відносини з діловими партнерами та клієнтами, сусідами та родичами, вигідно придбати транспортний засіб чи гаджет.

Риби

Риби можуть підвищити дохід, займаючись творчою діяльністю, використовуючи магічні ритуали та афірмації для залучення багатства. Фінансова інтуїція на висоті. Це гарний час для придбання особистих речей, що забезпечують комфорт та затишок, косметики та музичних інструментів. Для оздоровлення та відновлення нервової системи вирушайте на море або до санаторію.

You cannot copy content of this page