Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня: цього тижня ми рухаємося до періоду повного Місяця, чудовий час для змін

Овен

У Овнів можлива незадоволеність справами, що з самореалізацією, особистими досягненнями на любовному терені і вкладенням грошей, емоційна напруженість у зв’язку з конфліктом із дітьми, чи їх непосидючість. Купівля надто дорогих речей та відвідування респектабельних закладів може призвести до виснаження бюджету.

Телець

Тельцям цього тижня буде непросто порозумітися з рідними. Тому будьте наодинці з собою і відмовтеся від рутинних та домашніх справ, яких буває надто багато. Краще спокійно все обміркувати і прийняти виважені, зрілі рішення наодинці з природою, прислухаючись до підказок своєї інтуїції.

Близнюки

Близнюки відчують емоційне спалах, відсутність ясності в думках, накручування себе негативними установками. Щоб заспокоїти розум, навчіться медитувати для душевного спілкування з оточуючими людьми та з родиною. Отримайте позитивний імпульс від піших та велосипедних прогулянок.

Рак

У Раків не виключено руйнування стабільного та звичного способу життя. Можливо, вам захочеться кардинальних змін у побуті чи системі живлення. Саме час для позбавлення від шкідливих звичок та непотрібних речей. Не виключені випадкові зв’язки чи імпульсивні стосунки, і навіть з’ясування стосунків із тими, з ким ви у них стоїте.

Лев

Левів спостерігає скорочення активної діяльності. Дотримання техніки безпеки є обов’язковим. Уникайте перевтоми та розтрати сил марно. Краще сконцентрувати енергію на вже розпочатих та зрозумілих справах. Також у цей період не варто укладати договори та підписувати важливі документи.

Діва

Дівам корисно працювати зі своїми установками, вирішувати внутрішні конфлікти та займатися формуванням моральних цінностей. Час пошуку нових смислів, орієнтирів. Уникайте крайнощів при прояві співчуття, так і щедрості. Переважання необґрунтованого оптимізму та завищених очікувань може не завжди піти вам на благо. Тому орієнтуйтеся на практичний підхід та здоровий глузд.

Терези

Народженим під знаком Терези зараз необхідно виявити обережність і не лізти на передній план. Може складатися напружена ситуація як у сфері фінансів, так і у відносинах з друзями, акціонерами та громадськими організаціями. Не терплячість та радикалізм притаманні вам у цей період. Тому будьте уважні, десь стримані і менше виявляйте емоції, якщо ви відчуваєте, що до цього атмосфера зовсім не сприяє.

Скорпіон

Скорпіонам зараз поки що складно зближуватися з іншими людьми і виявляти рівновагу у відносинах. Стопориться сфера фінансів, краси та мистецтва, соціальних та культурних заходів. Тут варто прикласти енергії вдвічі більше, ніж ви звикли. Приємні у цей період рішення можуть бути там, де ви, спираєтеся лише на себе.

Стрілець

Стрільцям уникнути занепокоєння та перевантаження інформацією та завданнями допоможе фокусування на реально досяжних цілях. Не вимагайте неможливого від себе. Нині переважають суб’єктивність у судженнях та схильність до перебільшення, десь нелогічність та нестиковка у справах, а десь навіть вимушені поїздки.

Козеріг

У Козерогів зростання амбіцій та авторитетності. Хочеться великих досягнень, влади, успіху, опинитися у центрі уваги за будь-яку ціну. При цьому не виключено проблем із репутацією. Під час спортивних тренувань дотримуйтесь техніки безпеки. Найголовніше в цей період — почуватися в балансі, бути в гармонії із собою, зі світом та оточуючими людьми.

Читайте також: Море можливостей та приголомшливий успіх: жіночий гороскоп на початок червня

Водолій

Водолії виявлять емоційну залежність від своїх партнерів, подружжя, друзів, спокусу порушити угоди та домовленості та уникнути юридичних наслідків, складності при виборі консультантів чи клієнтів. На жаль, це не той період, коли ви можете дозволити собі ясне розуміння, що добре, а що погано. Тому найголовніше звертати увагу на поради оточуючих людей, їх грамотні поради. Ну і спонукайте в компанії з емоційно близькою вам людиною, щоб почерпнути позитивний настрій і відчути себе коханим і потрібним.

Риби

Рибам на цьому тижні може виявитися не зовсім просто. Конфлікти з родичами, сусідами, колегами по роботі. Головне — не піддавайтеся імпульсу здійснювати різкі та необдумані дії. Вжиті ініціативи також можуть виявитися неактуальними. Тому все плануйте заздалегідь і більше спирайтеся на своє серце, інтуїцію, а не на те, що диктують вам оточуючі люди.

You cannot copy content of this page