Гороскоп на тиждень з 31 липня по 6 серпня: Є ризик спустити велику суму грошей або дати обіцянку, яку пізніше буде важко втілити в життя

Овен

Для Овнів це час відповідальності та особистісного зростання. Багато роботи, виконання службових обов’язків. Ви прагнете досконалості, це сприяє підтримці здорового способу життя, вивченню своїх недоліків та їх виправленню. Вітається романтична терапія підтримки організму, фітнес.

Телець

Тельці, незважаючи на природну стриманість, зараз ви тяжите до пошуку романтики. Вся енергія прямує на вибудовування любовних відносин, емоційне задоволення та самовираження через творчість. Виникає бажання ризикнути та взяти участь у авантюрному заході.

Близнюки

Близнюки, вас займають питання сімейних цінностей та традицій, благоустрою життєвого простору та особистої безпеки. Відносини з батьками та домочадцями виходять на перший план, як і питання патріотичного виховання, прагнення максимально затишно влаштуватися у новому житлі.

Рак

У Раків повним ходом йде занурення у теми, пов’язані з спільнотами, відносинами із сусідами та родичами, встановленням ділових контактів та пошуком нових клієнтів. Активація мислення, логіки, інтерес до IT-технологій, успіхи в цій галузі, а також інтелектуальної діяльності та роботи з транспортом.

Лев

Левів на цей період має завдання грамотно розпоряджатися матеріальними засобами, енергоресурсами, здібностями та талантами. Зміни у самосвідомості, стилі, самоорганізації. Справедлива нагорода за працю буде у придбанні розкішних, яскравих, гарних речей.

Діва

У народжених під знаком Діва активні дії спрямовані на усвідомлення самого себе, відчуття особистості, своєї значущості. Реалізація буде у процесі самовираження, прояви фізичних та зовнішніх даних, власних талантів. Сприятливий час для початку нових справ та реалізації ваших проектів.

Терези

У Терезів — творче натхнення, посилення уяви та сприйнятливості. Це час інтуїтивних послань. Самота може стати бажаним перепочинком від суєти та емоційного навантаження. Можлива допомога, відгук на будь-яку потребу. Так, ви готові до благодійності, це повернеться вам бумерангом добра.

Скорпіон

Для Скорпіонів зараз важливою є включеність у життя груп, організацій чи громадських інститутів. Важливе ставлення колективу до вас особисто. Сприйнятливість до норм суспільної поведінки, пошук друзів за принципом емоційного потягу та духовної спорідненості.

Стрілець

Стрільці, вас займають питання соціального статусу, репутації, влади та престижу. Бажання підняти на вершину ієрархічної структури з претензією на славу та фінансову вигоду. Виникає питання задоволеності поточною посадою та своєю роллю у суспільстві. Загалом це непоганий період для того, щоб вирішити свої протиріччя.

Козеріг

Козероги, все, що має відношення до навчання та вищої освіти, подорожей, філософії, духовності, вивчення інших культур, а також пошуку справжнього сенсу життя є головними темами. Натхнення та оптимізм вам забезпечені, успіх у робочих справах та організації.

Водолій

Водолії, ваша увага займає все, що має цінність, що набуває у взаємодії між людьми. Посилюється потяг до близьких відносин і, водночас, до контролю тих людей, з ким ви у відносинах. Обставини у спільних фінансах та майні не даватимуть вам повної свободи. Проте ви готові прийняти на себе новий досвід, нові обставини. Трансформація буде йти через гроші і завдяки цьому ви станете на рівень вищим.

Риби

Для народжених під знаком Риби актуальною є сфера відносин між людьми — шлюб, взаємодія з бізнес-партнерами, з колегами. Поєднання з іншими людьми дозволить досягти більших результатів. Успішно вирішуються юридичні питання, це час культурного дозвілля, конкурсів, розваг, танців – дозвольте собі це, ви не пошкодуєте.

You cannot copy content of this page