Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2024 року для всіх знаків

Овен

Варто відкласти вирішення фінансових питань, а також справи, що стосуються колективної творчості та взаємодії із соціальними групами. Вимагатиме неординарного підходу ламання звичних стереотипів, різка потреба в грошах може бути пов’язана з просуванням в інтернеті, покупкою електроніки або вечіркою з друзями.

Телець

При просуванні кар’єрними сходами або вибудовуванні відносин з начальством очікуються перешкоди та складності. Може переслідувати занепад сил, зниження самооцінки, підвищення професійного іміджу та ділової репутації відбувається через роботу над собою.

Близнюки

Близнюки будь-які правопорушення можуть призвести до небажаних взаємодій з правоохоронними або податковими органами. По можливості варто утриматися від далеких поїздок, запуску нових проектів, рекламних кампаній, вирішення юридичних та судових питань. У цьому з’являється можливість розвитку, виходу новий рівень через філософське ставлення до життя.

Рак

Щоб уникнути матеріальних втрат, не ризикуйте брати кредити і позичати навіть друзям. Життєві обставини напружують та викликають хворобливу реакцію на зовнішні процеси. Допоможуть скинути інтенсивність фізичне навантаження, але з дотриманням техніки безпеки, а також похід у лазню.

Лев

Період несприятливий для сфери відносин, укладання договорів із вищими особами та організаціями. Відомі персони можуть бути втягнуті у публічні скандали. Тому мінімум соціальної активності — це найкраще, що може зараз із вами трапитися.

Діва

Дів оточує непорозуміння на роботі або далеко від дому, під час подорожей чи відряджень. Студенти можуть вступати в конфлікт із кимось із викладачів. Імовірність виявитися причиною інтриг чи службового розгляду висока, але можна уникнути складнощів, якщо провести ці дні вдома. І нікуди не їздити, а також припинити шукати недоліки в інших.

Терези

Любовні справи можуть принести розчарування і навіть стрес, а прагнення зав’язати нові романтичні стосунки перетворює вас на мисливця. Зростає ризик форсмажорних ситуацій у відпочинку, під час занять спортом. Будьте обережні

Скорпіон

Недомовки, що виникають із членами сім’ї та близькими родичами через нерухомість та майно, можуть стати надбанням громадськості та принести скандальну популярність. Орендарі схильні до розриву домовленостей. Перейдіть з соціальної сфери на спілкування з друзями та близькими за духом людьми.

Стрілець

Стрільці виявляють занепокоєння, нервозність, хаотичність. На роботі з’являються ігри навколо вас, що створюють нездорову обстановку взаємодії з оточуючими. Увага на одній справі допоможе зберегти внутрішній баланс.

Козеріг

Вам зараз невластива романтика, м’якість серцевих у стосунках, занепад творчої енергії, невдоволення собою, бажання відпочити від своїх чад та коханих схиляють до надмірних витрат на власний відпочинок. Участь в азартних іграх, аукціонах, біржових операціях також не обіцяють вигоди.

Водолій

Побутові, домашні відносини не викликають ентузіазму. Можливе загострення різних комплексів, страхів та тривожних станів, пов’язаних із дітьми чи переживаннями за близьких. Захочеться на цей час сховатися від світу та поміркувати про своє життя, знайти контакт із душею. Найкраще, що ви можете зробити для себе, це відпочити та насолодитися тим, що дарує доля.

Риби

У Риб схильність до помилок та спотворення інформації можуть спричинити втрату важливих документів, телефонів. Варто утриматися від купівлі-продажу транспортних засобів та гаджетів. Не виключено, що у стосунках із родичами, діловими партнерами, однокласниками виникне непорозуміння і навіть інтриги. Акцент – на внутрішньому світі, знайдіть у собі тишу.

You cannot copy content of this page