Гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня: Скорпіонів чекають високі здобутки, а Рибам нові можливості

Овен

Овни залучені до сфери фінансів, накопичення ресурсів, спрощення життєвого фундаменту, облаштування житла, побуту, декору приміщень та земельних ділянок. Актуальні питання фінансів, вкладів та покупок. Висока потреба в емоційному спокої та співчутті.

Телець

Для Тельців це час професійного розвитку та підвищення кваліфікації. Заплануйте навчання, відвідування курсів чи перегляд вебінарів. Напрацьований досвід стане в нагоді вам на практиці і підвищить в очах оточуючих вашу цінність як експерта. Нові знайомства вам не завадять.

Близнюки

Близнюкам повноцінно відновитися та розслабитися допоможе поїздка на природу. Прогулянка в парку, ароматні свічки при звучанні спокійної музики. Уява та фантазії дозволяє отримати цілком реальний результат. Пам’ятайте, що мрії здійснюються.

Рак

Раки відчують допомогу та підтримку від соратників, друзів та однодумців. На вашому горизонті з’являються плани, мрії та ідеї, які краще реалізовувати разом із близькими за духом людьми. Як то кажуть, один у полі не воїн. Прорив соціальними сходами, вільна і незалежна позиція допоможуть вам виділитися і привернути до себе увагу.

Лев

Левам варто цього тижня приміряти на себе імідж громадського діяча, який приносить активний внесок у благодійність, і випромінює любов і милосердя. Це час пробудження творчої та духовної сили. Ви дивитеся у майбутнє, будуєте перспективу і думаєте не про те, що зараз і тут відбувається, а те, що буде в майбутньому. Глибоке проникнення в суть речей, моральні ідеали — осмислення цього дозволяє вам піднятися над суєтою і справді наблизитися до чогось глибокого, гідного та надихаючого.

Діва

Народжені під знаком Діви можуть спробувати переглянути свої цілі. Або зробити коригування у способах їх досягнення. Активність, креативність та оригінальність вам на допомогу. Це час розвитку за рахунок широти світогляду, самоосвіти, ефективного використання вільного часу.

Терези

Терезам цілеспрямованість і відповідальність дозволяють досягати бажаного. Зберігайте впевненість у своїй майстерності, у своїх здібностях. Лідерські якості стануть прикладом вашої наполегливої роботи для інших. Вибудовуйте по цеглинці сходи вгору в будь-яких починаннях, і вам обов’язково вдасться досягти обраної мети.

Скорпіон

Для Скорпіонів цей тиждень також вдалий. Діяльність та ініціативність у мистецтві, спорті та науковій сфері. При побудові відносин із особистими та діловими партнерами. Ваш внесок найкращим чином відобразиться при реалізації проектів глобальної та творчої діяльності. Особливо якщо ви працюєте з кимось разом. Все сприяє високим здобуткам. Головне не нехтувати здібностями тих, хто поруч із вами.

Стрілець

Стрільці не бояться складних ситуацій та відповідальної роботи. Ви здатні контролювати все, що відбувається навколо процесу. Принаймні цього тижня у вас точно вийде. Енергійний та діяльний настрій, підприємливість та винахідливість – час отримати вигоду в комерції та бізнесі.

Козеріг

Козероги зараз – естети. Ви розширюєте коло спілкування, відвідуєте культурні заходи, виявляєте чарівність. Не бійтеся фліртувати. Тактовність та уважність до партнера при створенні романтичних відносин як ніколи до речі. Розкриття творчого потенціалу, покращення матеріального благополуччя — все це можливе цього тижня.

Водолій

Водоліїв цього тижня як ніколи цікавлять теми здорового харчування, фізичного навантаження та власного благополуччя. Турбота про членів сім’ї, включаючи домашніх вихованців, повертається вам сторицею. Це час чіткої реакції на те, що відбувається в навколишньому світі.

Риби

Народженим під знаком Риби для набуття любові варто сміливіше знайомитися, спілкуватися та відкриватися новим можливостям. Під час підготовки до романтичної чи ділової зустрічі продумайте теми для розмови, підготуйтеся. Дізнайтеся про інтереси партнера. Зараз важливим є вміння згладжувати протиріччя. Прагніть до балансу та гармонії.

You cannot copy content of this page