Гороскоп на тиждень з 9 по 15 жовтня: це гарний час через порятунок Плутону від ретроградності 11 жовтня і переходу Марсу в знак Скорпіона 12 числа

Овен

Сильний Марс у четвер запустить потрібні механізми, дозволивши Овнам стати тими, ким вони й мають бути своєю суттю — динамічними, сильними та впевненими в собі людьми. Це буде їхній час і їхня черга правити світом. Настав період, коли важливо навчитися дивитися на життя не через лаштунки, а зі сцени. Другі ролі не для них. Овнам важливо прокинутися та вийти зі сплячки.

Телець

Цілком можливо, що Тельців часто почнуть відвідувати нові ідеї. Цілком ймовірно, що їхня життєва дорога приведе до роздоріжжя. Доведеться робити вибір, причому не завжди простий, але вони з цим зможуть впоратися. Можна сміливо просити допомоги у близьких людей, черпати нові знання у книгах. Це час, коли мудрість дається дуже легко, тому важливо не залишатись у тіні та брати все, що дає доля.

Близнюки

У Близнюків може з’явитися стійке відчуття, що все, що відбувається, вже було раніше. Можливо, так і є, адже колесо карми та долі починає для них повільно замикатися. Колишні помилки доведеться виправляти, а наполеглива праця почне винагороджуватися. Цей процес може бути непомітним, тому не варто чекати шаленого приросту грошей або підвищеного безпричинного інтересу протилежної статі.

Рак

Для Раків ключем, що відчиняє двері до успіху, стане завзятість. Потрібно йти вперед, причому робити це сміливо, але не безрозсудно. Навколишні люди не пробачать Ракам їхню безтактність і безцеремонність у поведінці. Потрібно поводитися шанобливо з усіма, щоб таке саме ставлення було й у оточуючих. Це непоганий час для подорожей, помірного егоїзму та шопінгу.

Лев

Леви зможуть досягти поставлених завдань, хай і не без зусиль. Цим яскравим і сильним людям треба пам’ятати, що нічого не дається просто так. Якщо раптом вдасться вирішити якісь проблеми дуже швидко, це не означатиме, що подібне спостерігатиметься у всіх сферах. Труднощі можуть бути ознакою появи чогось важливого, тому Левам не потрібно впадати в депресію через них.

Діва

Дівам може вийти боком їхня вроджена норовливість. Важливо бути більш гнучкими у спілкуванні з людьми, хоч би статі, віку та статусу вони не були. Поважне ставлення до оточуючих може стати для них чудовим способом започаткування дружби та нових ділових зв’язків. Ще астрологи говорять про те, що з 9 по 15 число не варто забувати про відпочинок у нескінченній низці справ. Перевтома може призвести до проблем.

Терези

Терези можуть багато «воювати» з іншими людьми через розбіжності або агресію оточуючих. Астрологи повідомляють про те, що краще якнайшвидше викинути білий прапор, спробувавши домовитися. Безцільні чвари не приведуть ні до чого хорошого — лише до перевтоми та зниження рівня успіху. Марс підштовхуватиме до сварок, тому доведеться стримувати себе.

Скорпіон

Цей тиждень може стати часом, коли Скорпіонам доведеться часто зустрічатися з негативом та критикою з боку оточуючих. Як то кажуть, «на війні всі засоби хороші», але це зовсім не означає, що цього тижня потрібно бути максимально жорстокими і мстивими. Всі поточні негаразди досить швидко себе вичерпають, а вороги з високою ймовірністю в найближчому майбутньому стануть якщо не друзями, то, як мінімум, товаришами.

Стрілець

У Стрільців, які нещодавно переживали проблеми у коханні, на радарі можуть виникнути нові проблеми в амурній сфері. Це неприємний прогноз, який не варто розцінювати як якийсь кінець світу. Не треба йти з головою на самоту. Всесвіт благоволіє Стрільцям-одинакам, але навмисно розлучатися з другою половиною точно не варто.

Козеріг

У Козерогів починається період, що ознаменується платою за минулі помилки. Доведеться прийняти карму і піддатися їй. Боротися з нею все одно не вийде. З іншого боку, якщо у житті Козерогів були якісь добрі та сильні вчинки, за них їм теж воздасться. Словом, потрібно бути готовими до чогось світлого і не дуже, але не фокусуватися на проблемах.

Водолій

У Водоліїв, які давно страждають від психологічних проблем, внутрішні протиріччя стихнуть. На їхнє місце прийде спокій, розважливість, мудрість. Це гарний час для прийняття важливих рішень, для пошуку любові, для пошуку нової роботи, відкриття бізнесу. Водоліям необхідно проаналізувати свої цілі та переконатися, що рішення приймають вони самі, а не хтось за них.

Риби

Незважаючи на вроджену скромність, Риби можуть здатися оточуючим гордовитими. Виправити це навряд чи вийде, але хороша новина полягає в тому, що оточуючі потім змінять свою думку протилежне. Вплутуватися в конфлікти і доводити комусь зараз суворо протипоказано. Натомість краще спробувати знайти в собі сили для виконання домашніх справ та обов’язків, відпочинку, зміни обстановки.

You cannot copy content of this page