Гороскоп на тиждень з 9 по 15 жовтня: зручний період для вирішення питань

Овен

У Овнів панує тема партнерства та взаємовідносин. Необхідний гармонійний розподіл ролей як у сім’ї чи парі між чоловіком і жінкою, і у ділової сфері, у робочому колективі. Домовтеся з подружжям, колегами, хто і що повинен робити і за що відповідати. Це зручний період для вирішення питань, що стосуються шлюбу та укладання шлюбних контрактів. А також співпраці, конкуренції та консультаційної діяльності.

Телець

Тельці, ваша внутрішня сила потужно проявляється і допомагає у більш конструктивному бачення та вирішенні ситуацій, залученні ресурсів, коштів та сторонніх джерел. Незважаючи на те, що вас дуже цікавлять гроші і зараз з’являється можливість поповнення скарбнички, не дозволяйте цьому керувати вами повністю.

Близнюки

У Близнюків намічається духовний прогрес, релігійний пошук, бурхлива наукова діяльність. Можливі переміщення у нове середовище, більш високий соціальний рівень, якому необхідно відповідати. Можна розраховувати на сприятливий результат юридичних та судових питань, розглядів. Якщо є можливість, здійсніть поїздку в інше місто або країну. Це відкриє перед вами додаткові перспективи.

Рак

У Раків настає зоряна година для вирішення питань, що стосуються кар’єри та період піднесення по ієрархічних сходах. Особливо, якщо ваша діяльність має відношення до державних та адміністративних органів, управління та менеджменту. Поставте нові цілі, і нехай вони надихають вас. Саме зараз є можливість закласти підвалини для майбутніх досягнень.

Лев

Леви, будьте готові до змін та непереборного бажання звільнитися від минулого. Для початку варто переконатися, що новий виток – це справді те, чого ви хочете. Шукайте бажану новизну в подорожах, в інтернеті, познайомтеся з останніми розробками IT-технологій. Надихніться ідеями друзів, їх успіхами, переймайте досвід, щоб і вам посміхнувся успіх.

Діва

Діви, вам варто більше відпочивати і зайнятися тим, що до вподоби. У вас добре вийде творча, благодійна діяльність, заняття музикою, духовними практиками, малюванням. Прокинуться небачені ресурси внутрішнього світу. Відкривайте в собі нові таланти, які чекали на свою зоряну годину, інакше ви почуватиметеся неприкаяним, ніби втратили життєві орієнтири.

Терези

Для естетичних Терезів це прекрасний час, коли йде розвиток особистості, покращення зовнішнього вигляду, підвищення самооцінки. Можна вдосконалювати свій стиль та спосіб піднесення себе суспільству. Зірки спонукають вас жити в швидкому темпі, піддайтеся цьому імпульсу, використовуйте силу для досягнення цілей.

Скорпіон

У Скорпіонів створюється сприятлива основа для формування стабільних відносин та фінансової ситуації. Вас зараз тягнуть за собою земні блага: коли хочеться оновити гардероб або обстановку в будинку. Бережне розпорядження грошима збільшить потік достатку. Вигідно здійснюється купівля-продаж, а також застосування власних талантів та здібностей.

Стрілець

Стрільцям варто застосувати такі якості, як швидкість, спритність щодо ділових та організаційних питань. Уникайте довгих вагань, роздумів. Зараз ви готові як губка вбирати нові знання, налагоджувати вигідні та корисні зв’язки. Ваш інтерес викликає практично все, але постарайтеся сильно не розкидатися, а зосередитися на кількох областях та завершити розпочате.

Козеріг

Козероги, виявіть турботу і подякуйте близьким, які підтримують вас, зробіть їм подарунок без жодного приводу, приготуйте смачну вечерю, в затишній домашній обстановці. Імовірні позитивні зміни у сімейному житті, переїзд, прислухайтеся до своєї інтуїції, відчуттів. Вони є вірними індикаторами при прийнятті рішень.

Водолій

У Водоліїв фокус уваги зміщується на особисті потреби та інтереси, самопрезентацію та реалізацію своїх амбіцій. Найкращий спосіб використовувати цю енергію – знайти їй творче застосування. Будь то цікаве дозвілля з дітьми, запуск нової ідеї, проекту, спортивний захід, нехай і як глядач, а також світське спілкування. Ви яскрава зірка на цьому небосхилі.

Риби

Риби, увага до деталей, здатність до планування та аналізу – ваші сильні сторони в цей період. Поряд із зростаючим інтересом до здорового способу життя. Ви можете досягти успіху у професійній сфері та суспільно-корисній діяльності. Головне — не будьте надто прискіпливими ні до себе, ні до оточуючих. Намагайтеся мислити позитивно та знаходити користь щодня.

You cannot copy content of this page