Гороскоп на тиждень з 9 по 15 жовтня

Овен

Овнам потрібно перш за все зрозуміти, що характер будь-якої людини є набір як позитивних, так і негативних рис. Доведеться навчитися уживатися з близькими, друзями та колегами. Інакше у коханні та роботі щастя не бачити. Важливо побачити щось хороше у людях, які провокують негатив. Якщо є можливість, можна вирушити у подорож чи ділову поїздку.

Телець

Тельцям краще не налягати на шкідливу їжу. Важливо також частіше бувати на свіжому повітрі, адже цього тижня Венера не оновлюватиме свідомість просто так – це доведеться робити самостійно. Можна навіть зайняти спортом та розпочати цикл вправ. Найскладніше в ці сім днів буде сімейним Тельцям, які мають багато проблем на роботі. Друга половинка та діти вимагатимуть більше уваги.

Близнюки

На долю Близнюків позитивно впливатиме пошук нових захоплень, а також відмова від негативних емоцій. Щоб стрес йшов швидше, важливо частіше перебувати в динаміці. Марс допоможе наприкінці тижня знайти мотивацію та знайти любов до життя. Близнюкам варто бути гнучкими. Наразі не варто висувати якихось вимог, бо на такий крок оточуючі люди можуть відповісти різким негативом.

Лев

Левам успіх у період з 9 по 15 жовтня забезпечити зможе спілкування із приємними людьми. Важливо подолати депресивні думки. У будні не треба забувати про відпочинок. Бажано періодично розслаблятися, щоби не перегоріти. Зірки і планети хочуть, щоб Леви частіше говорили людям правду. Найближчим часом усі приховані емоції все одно спливуть на поверхню. Недомовки – головний ворог кохання.

Діва

Дівам варто більше думати про себе, але егоїзм має бути здоровим. Найсильніша допомога з боку Всесвіту буде надана Дівам у вихідні. Наразі необхідно дивитися в майбутнє, а не задовольнятися миттєвим успіхом. У коханні не лише самотні Діви зможуть здобути щастя, а й ті, хто вже давно перебуває у стосунках: вони зможуть вдихнути у стосунки друге життя.

Терези

Терезам необхідно остерігатися заздрісників і не заздрити нікому самим. Кожна людина має свій життєвий шлях, свої проблеми, і це варто зрозуміти максимально швидко. Ближче до кінця тижня фінансовий успіх прийде в гості до Терезів. Щодо людей, то вони можуть розчаровувати Терезів, але не потрібно їх за це дорікати. Краще проаналізувати свою власну поведінку. У коханні треба більше віддавати, аніж приймати.

Скорпіон

Зараз найвдаліший час для зміни обстановки, для переїздів, ремонту та реалізації найграндіозніших планів. Астрологи рекомендують Скорпіонам боротися зі стресом, адже саме він і буде основною причиною всіх невдач, поганого самопочуття. Зараз вкрай важливо йти назустріч усім, хто цього дійсно заслуговує. Решті людей поступок робити не варто.

Стрілець

Стрільцям потрібно навчитися прощати людям їхні помилки, але довіряти тим, хто вже зраджував раніше, не варто. У коханні краще навчитися задовольнятися тим, що є. Не треба лаяти долю. У роботі тиждень стане для Стрільців дуже вдалим, проте не в усьому. Дуже добре даватиме навчання, відточування навичок. Працездатність буде підвищена, тому не варто чекати біля моря погоди.

Козеріг

Життєві принципи Козерогів можуть бути піддані серйозній перевірці цього тижня. Багато чого з того, у що вони вірили, може змінитися і навіть розчарувати. Зірки рекомендують не зупинятися на досягнутому, навіть якщо вдасться здобути перемогу в якійсь із сфер життя. Також не потрібно опускати руки під час поразок.

Водолій

Водоліям не можна відмовлятися від побачень та спілкування з людьми, які їх надихають. У скрутні моменти впоратися зі стресом допоможе улюблене хобі. Цей час буде чудовим для подорожей, для будь-яких спільних справ у родинному колі. Потрібно уникати енергетичних вампірів. Цього тижня здоров’я Водоліїв може дати слабину. Не слід погіршувати обстановку поглинанням шкідливої ​​їжі.

Риби

Рибам не розпочинати нових справ, адже вони можуть перетворитися на потік проблем. Цього тижня люди, яким Риби щось обіцяли раніше, можуть вимагати виконання договору. Рибам потрібно буде звернути увагу на свою карму, а точніше на те, що може її переписати на гірший бік. Цього тижня краще зайнятися виправленням своїх помилок і не допускайте нових.

You cannot copy content of this page