Гороскоп на вересень 2023: перевірка на міцність для знаків зодіаку

У вересні одразу дві планети завершують ретроградну фазу. Це означає, що знаки зодіаку відчують приплив сил. Але кому зірки все ж таки приготували випробування на шляху до мети?

Вступаючи до своїх законних прав, вересень несе представникам зодіакального кола нові можливості та перспективи. У цей період завершують ретроградний рух одразу дві планети — Венера та Меркурій. А вже в середині місяця очікується молодик у Діві, який змінить сезон Лева.

Про те, кому серед символів зодіаку зірки принесуть в цей період успіх і кар’єрні перспективи, а кому порадять тримати руку на пульсі і частіше включати критичне мислення

Овен

Для вогняного знаку зодіаку вересень підготував багато перевірок на міцність, і перша серед них — уміння не піддаватися швидкоплинним спокусам. У перший осінній місяць важливо зменшити емоційні обороти та звернути весь свій фокус уваги у робочі процеси. Це швидко та значно позначиться на фінансових результатах та кар’єрних перспективах.

Телець

Представникам зодіакального кола зірки у вересні рекомендують не гальмувати на поворотах. Місяць особливо сприятливий для розширення своїх можливостей. Саме час зробити те, що давно відкладали чи не наважувалися зробити.

Близнюки

Близнюків у вересні хочуть чути та слухати. Особливо щедрим сезон буде у другій половині місяця. Це сприятливий час для переговорів та посилення власного авторитету через комунікацію.

Рак

Для Раків місяць обіцяє бути спокійним та розміреним. У цей період слід приділити увагу всім сферам життя в рівних частках, починаючи від сім’ї та стосунків, закінчуючи друзями та творчими хобі. Сезон дарує представникам знаку зодіаку найкращий подарунок — можливість зайнятися собою без зайвого поспіху та проблем.

Лев

Левів у вересні може тягнути на любовні пригоди та експерименти. Представників знаку зодіаку, які все ще перебувають у пошуку другої половинки, зірки попереджають — до нових знайомих не можна легковажно ставитися. Цілком можливо, що серед приятелів виявиться недоброзичливець, який лише прикидається доброю людиною.

Діва

До представників власного сузір’я сезон особливо суворий. Тому у земного знака зодіаку у вересні може скластися думка, ніби весь світ проти нього ополчився. Цього реально уникнути, якщо не встрявати у відкриті сутички та конфлікти. Більше концентруватися на собі та власних завданнях.

Терези

Терезам у вересні потрібно завжди залишатися напоготові — всидіти на двох стільцях не вийде. Слід підготуватися до того, що потрібно буде приймати швидкі рішення, спираючись на раціональність та логіку, особливо щодо друзів та колег.

Скорпіон

Скорпіонам вересень забезпечить спокійну та продуктивну обстановку, але розслаблятися не можна. Це всього лише затишшя перед бурею, що насувається. Тому представникам зодіакального кола потрібно більше відпочивати та сповнюватися позитивними емоціями. Наприклад, влаштувати собі невелику відпустку або хоча б вибратися на вихідні до сусіднього міста, щоб освіжити голову та переключити думки, приділивши час своїм хобі та захопленням.

Стрілець

Привітним і незабутнім вересень виявиться для Стрільців. У цей час зірки благоволіють кожній справі та почину. Яскравість, творчість та оригінальність захлеснуть вогненний знак зодіаку, тому йому вкрай не рекомендується ховатися за сірим чином, упускаючи цим шанс проявитися.

Козеріг

Козерогам у вересні знадобиться вся витримка та воля, які вони мають. Починання можуть стопоритися, а робочі та сімейні питання тупцювати на місці, тим самим виводячи з себе.

Водолій

На представників знака Водолія у вересні чекає значний приплив сил і творчих поривів. Креатив та ідеї будуть ключем. Важливо грамотно використати свої таланти, щоб прокачати всі сфери життя, що хвилюють, не стримуючись у прагненнях.

Риби

Риби у вересні можуть відчути внутрішню напругу через ситуацій, що швидко змінюються навколо. Слід приготуватися, часу на зупинку та довгі роздуми не буде. До того ж, емоції та почуття можуть накрити знак зодіаку з головою.

You cannot copy content of this page