Гороскоп на вересень 2023 року: загальна характеристика місяця для всіх знаків зодіаку

Після потужного сезону Лева, на який випала величезна кількість ретроградних планет, можна нарешті видихнути. Вже 4 вересня змінить свій рух Венера, яка весь серпень привносила в комунікацію з людьми труднощі та ставила підніжки у фінансовій сфері.

Але одразу ж списувати планету з рахунків не варто. Шлейф її впливу протягнеться до кінця місяця, тому із серйозними рішеннями з тем любові бажано почекати. З такою ж обережністю потрібно ставитись до нових знайомств та пропозицій.

Важливо не зачаровуватися і не розраховувати на виключно позитивний результат подій, тому що емоції та враження можуть поглинути вас із головою, затуманюючи розум.

А 15 вересня до директного руху повернеться Меркурій. Завершиться період сварок та недомовок із друзями та близькими. Але зірки попереджають — легковажність для знаків зодіаку може виплинути проблемами.

Не рекомендується до кінця вересня планувати серйозні угоди, великі покупки та далекі поїздки. Якщо все ж таки є така необхідність, користуйтеся правилом: “Сім разів відміряй, один раз відріж”. Ретельно перевіряйте всі документи, пункти договорів, партнерів та посередників для сприятливого результату.

У цей же час відбудеться найбільш очікуваний у вересні молодик у Діві — період, коли важливо зберігати ясність думок та стабільність емоцій. Виникне чудовий шанс проявити себе і піднятися кар’єрними сходами. Тим, хто перебуває у пошуку, зірки радять зайнятися новою справою, але не забувати про якісний відпочинок.

Хвиля енергії захлисне представників зодіакального кола 29 вересня. У цей день очікується повний місяць в Овні.

Працездатність різко зросте, мозкова діяльність стане особливо активною. Зверніть увагу, що непомірні амбіції можуть затьмарити ваш розум і дати волю емоціям — правильно розставляйте пріоритети і об’єктивно розрахуйте свої сили.

Жваві та темпераментні люди наприкінці місяця можуть стати особливо агресивними, важливо уникати відкритих конфліктів та провокацій.

You cannot copy content of this page