Гороскоп на вихідні 14 та 15 січня: Тельці прислухайтесь до порад близьких, а Діву чекають нові знайомства

Овен

Ці дні будуть складним, для багатьох представників знаку, вони будуть пов’язані із серйозними втратами та проблемами, вирішити які вдасться далеко не відразу.

Перш, ніж зробити якийсь важливий крок, порадьтеся з людиною, якій довіряєте, не йдіть на ризик, якщо в цьому немає потреби.

Телець

Варто прислухатися до порад, з них можна почерпнути ідеї для подальшого зростання як професійного, так і духовного.

На цих вихідних вам захочеться показати себе, ви відчуватимете свою привабливість та значущість. Скористайтеся цим моментом – вам буде легко впоратися з будь якими питаннями.

Близнюки

Можливі непорозуміння, деякі з яких матимуть неприємні наслідки. Зараз вам важко правильно оцінити важливість подій, що відбуваються, і виробити правильну стратегію.

Багато представників знаку втрачають терпіння і роблять необачні вчинки в надії негайно домогтися того, чого прагнуть. Насправді ж ефективніше було б просто зачекати на більш сприятливий момент.

Рак

Дні, які підходять і для нових починань, і для того, щоб довести до кінця старі справи. Потрібно багато енергії, намагайтеся не витрачати її через дрібниці.

Можливі суперечки з друзями, але дійти єдиної думки врешті-решт вдасться, та й стосунки анітрохи не зіпсуються.

Лев

Буде можливість виправити якісь помилки, допущені раніше, започаткувавши тим самим новий, сприятливіший та цікавіший життєвий період.

Це будуть вдалі вихідні для пошуку однодумців, людей, які поділяють не лише ваші ділові інтереси, а й погляди на життя.

Діва

Чим більше часу ви проводите поза домом, тим краще. Ці вихідні ніби спеціально створені для спілкування, нових знайомств, відвідування світських заходів.

Можна оновити гардероб або проекспериментувати з іміджем – результат вам сподобається.

Терези

Те, що вам вдалося уникнути якихось проблем, не означає, що вони потім не з’являться.

Пам’ятайте, що не всі труднощі потрібно долати самостійно – у вас є друзі, які готові прийти на допомогу, як тільки ви їх попросите. Найкраще проведіть ці вихідні в колі сім’ї.

Скорпіон

Все йде не так, як ви очікували, а дещо краще. Саме тому вам усміхнеться фортуна, на яку раніше ви не могли розраховувати.

Можливим стає врегулювання складних питань, роздуми про які останнім часом наганяли на вас тугу.

Стрілець

Емоційний фон несприятливий, це відбивається і на ділових, і особистих стосунках. Ви нетерплячі і запальні, не терпите жодного тиску, часто сперечаєтесь тільки заради суперечки.

Люди, які щиро бажають порозумітися з вами, змушені триматися від вас подалі. Будь-які контакти з впливовими людьми потребують граничної обережності.

Козеріг

Вам представиться чудова можливість реалізувати якийсь сміливий задум. Не витрачайте часу на пошуки союзників, дійте самостійно, так буде набагато легше досягти успіху.

Вихідні підходять для спільної діяльності, обговорення умов співробітництва, ділових та особистих зустрічей. Козерогам, які віддадуть перевагу часу на самоті, буде важко утриматися від похмурих думок.

Водолій

Ви займатиметеся більше чужими справами, ніж власними, але це не викличе у вас якихось негативних емоцій.

Вам приємно допомагати людям, вирішувати їхні проблеми, та й подяка оточуючих не може не тішити.

Однак не забувайте і про власні інтереси, є необачність проґавити момент, що підходить для реалізації якогось задуму.

Риби

Вихідні пройдуть невдало. Обставини вимагають від вас дій, до яких ви поки що не готові. Доведеться діяти всупереч власній волі – або втратити те, що ви дуже цінуєте. Вибір, погодьтеся, незавидний, але вам все ж таки доведеться його зробити.

Не варто чекати хороших порад чи допомоги з боку оточуючих. Розраховуйте лише на себе і свої сили.

You cannot copy content of this page