Гороскоп на вихідні 16 та 17 березня для всіх знаків зодіаку

Вихідні обіцяють бути спекотними! Мільйони сковорідок будуть заповнені млинцями. Тим часом, аспекти на небі працюють навіть тоді, коли всі відпочивають. Тому, які плани у вас не були б на ці вихідні, ознайомитися з гороскопом буде дуже корисно для вас.

Овен

У вашому знаку зараз найтовариськіша планета — Меркурій, яка притягує до вас багато всіляких обставин для комунікації з людьми, різних невеликих поїздок та дрібних справ. У суботу їх може бути ще більше! До обіду неділі зробіть більше справ, які відкладали, і не засиджуйтеся вдома, але й за кермом будьте уважні, не відволікайтеся. Також у Овнів може щось змінюватись у стосунках. Самотні і охочі познайомитися – дійте!

Телець

Вам до вихідних так хочеться смачно поїсти, солодко поспати і ніжно пообніматися. Хоча б із подушкою! Зробіть це неодмінно. Відновіть свою енергію. Не поспішайте витрачати гроші на необдумані покупки, залиште це до наступного робочого тижня, а зараз просто порадуйте себе чимось. У неділю навідайтеся в гості до близьких друзів чи родичів.

Близнюки

Ваші вихідні, можна сказати, починаються з п’ятниці. Адже Місяць уже з п’ятниці гостює у вас і шепоче: “Давай, відпочинемо”! Якщо у вас немає можливості це зробити, напружтеся і доробіть все і швидко, перемикаючись між завданнями, щоб не сильно втомитися (все, як ви любите). Звертайте увагу на своє здоров’я та стан. Обов’язково займіться спортом.

Рак

Ви чутливі ще більше звичайного у ці вихідні. Не пропускайте через себе чужі емоції, а свої мешкайте через творчість. Обов’язково відстежуйте, що, кому і що кажете, особливо на піку емоцій. Ваші слова можуть бути неправильно зрозумілі або просто зайвими. Діліться з найближчими, а також перемикайтеся на роботу, приємне спілкування.

Лев

Ваші друзі-веселяни, найімовірніше, вас уже покликали на якусь «тусовку», але якщо раптом ні, то створіть її самі! В суботу. А ось неділю присвятіть домашнім справам, близьким і просто відпочиньте від турбот. Намагайтеся не входити з людьми в конфлікт і не сприймати все серйозно.

Діва

Діви, вам можна поєднати і відпочинок, і роботу! Дуже позитивно позначиться на вас, якщо ви поєднуватимете приємне з корисним і тим самим розвантажте собі наступний робочий тиждень. Якщо не лінуватиметеся, звичайно ж! Уважніше поставтеся до самопочуття та імунітету.

Терези

Вчення — світло, як мовиться у відомому прислів’ї. Терези, чи не час навчитися чогось новенькому? Може, вас щось дуже зацікавило, але ви так і не наважилися спробувати. Саме час почати освоювати! Та хоча б подивитися чи почитати щось слушне. Не зависайте у минулому, а, спираючись на свій досвід, рухайтеся до нових цілей за будь-якими сферами. У вас зараз триває важливий період.

Скорпіон

Зазвичай про Скорпіонів говорять, що це самий знак по мстивості. Це, звичайно, стереотип, тому що не можна судити лише з Сонця. Але ось у ці вихідні Скорпіонам може захотітися вжалити когось міцним слівцем або самому покривдитися словами, сказаними на його адресу. Направити цю енергію краще у спорт чи відвідати психолога. Не зависайте у неприємних емоціях.

Стрілець

Знаєте це приємне відчуття, коли було ліньки, але ти взяв і зробив щось — і потім пишаєшся собою? Ось! Стрільці, це відчуття вам подарує наведення ладу в побутових питаннях: доробіть те, що хотіли, вдома, за якимись невиконаними обіцянками. Вам, звичайно, хочеться відпочити, особливо в суботу, але все одно хтось з великою ймовірністю втрутиться в це, так що відпочинете в неділю ввечері.

Козеріг

Намагайтеся більше чути та слухати інших людей, так і самому вам вдасться досягти більшого, у тому числі й у фінансових питаннях. У вихідні ви можете отримати якусь важливу інформацію, яка допоможе вам за правильних дій заробити. Звертайте увагу на своє харчування та розпорядок дня, обов’язково виспіться, інакше ви можете зайвого сказати комусь через втому.

Водолій

Марс закінчує рух за вашим знаком і може підкинути кілька несподіваних ситуацій з технікою, чоловіками та загалом з якимись планами. У цей хаос постарайтеся додати практичності та дисципліни і не розпорошуватися на кілька справ одночасно. У вихідні проведіть час із дітьми чи іншими половинками або від душі поспівайте пісень.

Риби

Висловлюйте те, що на серці, збирайте приємні емоції, а не те, що завантажує вас. Спілкуватися багато в ці вихідні вам може не дуже й хотітися, але, найімовірніше, доведеться! Займіться дрібницями по дому. Можливо ви давно хотіли щось переставити, оновити. Ці вихідні ідеально підійдуть для таких турбот. А також і для того, щоб відкрито поговорити з кимось до душі, тет-а-тет.

You cannot copy content of this page