Гороскоп на вихідні 2 та 3 вересня 2023 року: Спадаючий місяць внесе свої корективи у знаки зодіаку

Овен

Повня активує вашого внутрішнього містика та оповідача. У вас є настрій дивитися на Місяць, читати вірші, писати музику і слухати спів птахів. Подумайте про це, як про ідеальний час, щоб зібратися з близькими, Овни! Більше того, зараз все сприяє виконанню ваших бажань. Ви вступаєте у квантове поле чудес!

Телець

Тельці, настав час натиснути на «паузу» і глибоко поринути у свою підсвідомість. Настав час прислухатися до того, що каже вам внутрішній голос. Процес створення того життя, яке ви завжди бажали для себе, вимагатиме від вас усунення того, що більше вам не резонує. У вас є сила та стійкість, щоб зламати старі стереотипи!

Близнюки

Зробіть собі ласку, Близнюки, зніміть рожеві окуляри. Вихід із цього простору може спричинити тимчасовий дискомфорт, і це нормально. Повірте, що ваше вище «Я» має в своєму розпорядженні сили для цього процесу. Всесвіт підкаже, хто у вашому оточенні є справжнім другом. Дозвольте собі спертися у важкі хвилини на тих, у кому ви не сумніваєтеся.

Рак

Сьогодні, мабуть, ви почуваєтеся скутими — у полоні власних страхів та заборон. Як вибратися із цього стану? Почніть із усвідомлення внутрішніх переконань, які заважають вам проявити себе як найкращу версію. Енергії Повного місяця допоможуть вам звільнитися від того, що більше не приносить вам користі. Але ж ніяких поспішних рішень!

Лев

З часом все змінюється і трансформується, включаючи наші міжособистісні стосунки. Замість того, щоб триматися за уявлення про те, якими були близькі в той чи інший період, прийміть їхню справжню версію. Більше того, деякі Леви, можливо, подумують про переїзд чи ремонт квартири. Однак не поспішайте братися до справи. Ретельно обміркуйте план дій.

Діва

Чи приносить ваша діяльність достатньо коштів, Діви? Настав час припинити здійснювати «благодійні акції» та підняти свої стандарти, згадати про свою силу і просити про те, на що ви заслуговуєте. Якщо ваші фінанси, як і раніше, викликають занепокоєння, подумайте про підробіток. Вкладайте свій час та енергію в те, що задовольняє ваші творчі пориви та пробуджує пісню вашої душі.

Терези

Всесвіт радить Терезам кілька ритуалів, які можна практикувати, поки йде Повня. Отже, запишіть свої наміри на аркуші паперу і відправте їх у космос візуалізуйте. Заваріть собі чашку чаю, який заспокоїть вас повністю. Запаліть пахощі, щоб очистити простір навколо себе. Знайте – будь-які труднощі, з якими ви зараз стикаєтеся, скоро пройдуть.

Скорпіон

Зосередьтеся на тому, що виходить, а не навпаки. Скорпіони, пам’ятайте, що біль і страждання мають тимчасовий характер. Деякі з вас можуть бути розгублені, коли справа стосується міжособистісних відносин. Замовчування не вирішить проблем, які могли виникнути нещодавно. Зробіть собі ласку – поговоріть про складні речі!

Стрілець

Стрільці, це час надії та зцілення. Стільки всього відбувається за лаштунками для вас. Просто довіртеся Всесвіту! Більше того, період Повного місяця спонукає вас переглянути свої міжособистісні стосунки. Усвідомити зв’язки, які зіграли свою роль історії вашого життя. Якщо ви погодилися на мінімум, можливо, настав час підняти планку.

Козеріг

Настав час згадати, що ви є майстром своєї справи, Козероги. Можливості, що відповідають зростанню душі, знайдуть свій шлях до вас. Звісно, це не привід для розслаблення. Просто нагадування про те, що потрібно докласти зусиль для досягнення мети, а Всесвіт уже зробить все інше. І невелика порада: візуалізуйте найкращий можливий результат.

Водолії

Прийміть те, де ви зараз, замість того щоб плисти проти течії. Водолії, відкиньте питання та відпустіть необхідність знайти однозначні відповіді. Зараз не час для самокопання — усі відповіді прийдуть у потрібний час, трохи згодом.

Риби

Якщо ви відчуваєте, що хтось навмисно намагається вам насолити, ви, мабуть, маєте рацію. Риби, позначте свої межі та прийміть необхідні для цього заходи. Також Всесвіт радить вам бути уважнішими і стежити за тим, що і кому ви говорите.

You cannot copy content of this page