Гороскоп на вихідні 25 та 26 листопада для всіх знаків зодіаку

Овен

Овнам у суботу та неділю настав час кардинально оновити свій зимовий гардероб. Розплануйте свій графік на ці два дні так, щоб провести максимум часу в торгових центрах і без поспіху переміряти всі речі, що сподобалися.

Телець

Тельцям у майбутній уїк-енд найбільш вдалим заняттям стане планування. Поставте здійсненні цілі, яких ви хотіли б досягти в грудні, і ретельно продумайте свої подальші дії та способи досягнення всіх задумів.

Близнюки

Близнюкам у ці два вихідні дні потрібно проявляти тотальну обережність у всьому. Травмонебезпечність і аварійність у цей період зашкалюють, тому скоротите кількість фізичних навантажень до мінімуму і будьте гранично уважні під час піших прогулянок та поїздок.

Рак

Раки наприкінці листопада ризикують потрапити у скандальну ситуацію, яка може принести безліч проблем та головного болю. Щоб не зіпсувати собі вихідні і не витрачати потім купу часу на розгляди, уникайте з’ясування стосунків з агресивно налаштованими людьми і більше тримайте рота на замку.

Лев

Левам в останні суботу та неділю листопада сприятливо підвищити культурний рівень. Сходіть у театр на прем’єру вистави з відомими артистами, на концерт класичної музики, на виставку чи в музей — напевно, ви там уже давненько не були.

Діва

Дівам у майбутній вікенд потрібно повністю відключити всі засоби зв’язку із зовнішнім світом і присвятити обидва дні сім’ї. З’їздіть разом у парк розваг, на шопінг або просто погуляйте в парку або по торговому центру. Головне – одягайтеся тепліше, щоб не переохолодитись і не простигнути в морозну погоду.

Терези

Терезам, щоб позбутися стресу, що накопичився, у ці два вихідні дні потрібно гарненько струснутися. Щоб отримати потужний викид адреналіну, вирушайте на екстремальні атракціони, пострибайте на батутах, поганяйте на картингах і т.д.

Скорпіон

Скорпіонам у фінальні суботу та неділю листопада вподобає фортуна. Успіх чекає на вас у будь-яких, навіть найавантюрніших діях. Також вкрай вдалими виявляться незаплановані поїздки, ризиковані фінансові операції та спонтанні дорогі придбання.

Стрілець

Стрільцям у наступні вихідні потрібний повноцінний відпочинок. Скоротіть до мінімуму фізичну активність і проведіть якнайбільше часу у спокійній домашній обстановці. Також сприятливо сходити на масаж, басейн або в сауну.

Козеріг

Козерогам в останній уїк-енд листопада не варто ризикувати і піддаватися на привабливі пропозиції, які обіцяють швидкий заробіток. Якщо втягнетеся в якусь авантюру, то в результаті програєтесь і втратите значну суму грошей.

Водолій

Водоліям у вихідні потрібно уникати поспіху та вічної гонки. Дивіться під ноги під час ходьби, щоб не послизнутись, і не женіть і не проскакуйте на «жовтий» на автомобілі. Квапливі дії в ці дні принесуть виключно проблеми.

Риби

Рибам сприятливо присвятити фінальні суботу та неділю листопада здобуттю нових навичок та будь-яким інтелектуальним заняттям. Прослухайте онлайн-курс або відвідайте майстер-клас на цікаві для вас теми, почитайте пізнавальну книгу або запросіть друзів на матч у захоплюючу настільну стратегію.

You cannot copy content of this page