Гороскоп на вихідні 27-28 жовтня

ОВЕН

Субота буде трохи ледачою, несприятливим для поспіху, суєти. Ваше тіло буде повільно прокидатися від сну, ви можете відчувати себе ніяково або відчувати брак енергії. У другій половині вихідних буде більше енергії для руху та спілкування.

ТЕЛЕЦЬ

У суботу ви будете більш активні. Нічого не можна відкладати на другу половину дня, крім перепочинку, відпочинку або справ, пов’язаних з мистецтвом або благодійністю. Будьте дуже відповідальними, підписуючи що-небудь, даючи обіцянки.

БЛИЗНЮКИ

Мабуть, буде нелегко, якщо з самого ранку у вихідні доведеться займатися серйозними справами. Заважати можуть суб’єктивність, відволікання та відсутність точної інформації. Зустрічі краще планувати на пізній обід, вечір.

РАК

Ви, мабуть, приділяєте багато уваги міжнародній та внутрішній політиці, фінанси, культурі, науці. Ви будете наполегливо працювати, якщо матимете справу з іноземцями. Забобони можуть вступати в гру, інтуїції можуть бути виправданими.

ЛЕВ

Можливі справи, пов’язані з грошима компанії, інвестиціями, страхуванням, кредитами. Не дорікайте і не критикуйте своїх партнерів, колег. Здалеку можуть прийти важливі новини.

ДІВА

Ви можете зустрічатися з людьми, яких ви не бачили давно. Ці зустрічі та розмови можуть допомогти вам краще зрозуміти ситуацію, можливо, навіть змінити певне ставлення.

ТЕРЕЗИ

Ви будете активно прагнути реалізувати свої здібності та можливості. Можлива пропозиція, пов’язана з романтичним побаченням або працевлаштуванням, відрядженням, зміною обов’язків.

СКОРПІОН

Ви можете відчувати себе зачарованими, сповненими приємних ілюзій або дивних творчих ідей. З’явиться деякий авантюризм, бажання експериментувати. Щось дійсно варто спробувати реалізувати.

СТРІЛЕЦЬ

Вас зацікавлять професійні та ділові перспективи. Ви можете отримати цінну інформацію. У неділю більш привабливі заходи, які дозволяють нестримно демонструвати оригінальність і винахідливість.

КОЗЕРІГ

В ці дні очікуються корисні або приємні контакти. Ви зможете успішно вести різні справи. Однак близька людина може наробити біди.

ВОДОЛІЙ

Вам доведеться працювати з дисциплінованою та терплячою. Може використовуватися з додатковим доходом. Або просто витрачайте гроші на купівлю предметів, які полегшують речі, покращують імідж.

РИБИ

Ви не захочете вставати рано, як ніби було б неприємно перервати мрію з натяками на розкриття таємниці. Однак прозаїчна причина більш імовірна – відсутність сну, синдром похмілля, інфекційна хвороба. День буде активнішим.

You cannot copy content of this page