Гороскоп на вихідні 29-30 липня: у Тельців виникнуть проблеми, а Козерогам відкриються нові горизонти

Овен

Вихідні будуть дуже цікаві. Половину ви проведете у неприємних роздумах. Психологічний дискомфорт, невирішені внутрішні проблеми вибивають зазвичай веселих та життєрадісних Овнів із колії. Мати справу з представниками знаку непросто, тому вони мають чимало розбіжностей з оточуючими.

Телець

Можуть виникнути серйозні проблеми у спілкуванні з важливими для вас людьми. Ви не вважаєте за потрібне приховувати свою думку про їхні вчинки, тримати язик за зубами, навіть якщо вам цілком очевидно, що в ситуації, що склалася, мовчання було б золотом.

Близнюки

Деякі причини для хвилювань є, але невдачі, які здаються вам катастрофічними, насправді не такі значні. Незважаючи на підступи недоброзичливців, ви реалізуєте професійні задуми, досягаєте успіху у справах, що потребують нестандартних рішень та оригінальних вчинків. Особиста чарівність виявляється до речі на ділових переговорах, вона працює там, де аргументи та докази здорового глузду зазнають поразки.

Рак

Цілеспрямованість і наполегливість виявляються дуже корисними – саме завдяки цим якостям ви досягаєте успіхів, яким оточуючі можуть лише позаздрити. Є шанс виявити свої найкращі якості, продемонструвати зацікавленим особам ділову хватку та професіоналізм. Добре складаються поїздки, далеко від дому можна зробити вигідні покупки або інвестиції.

Лев

Благодійність із ідеалістичних спонукань принесе велике задоволення. Можливо, ви знайдете оригінальні рішення у професійній сфері. Доля може зробити сюрприз або несподівану звістку. Вдасться зробити приємні та корисні покупки.

Діва

Дайте волю своїй уяві – на вихідних саме вона допомагає досягти поставленої мети та подолати будь-які перепони. У представників знака з’являються чудові ідеї, які швидко знаходять підтримку. Крім того, досягненню успіху сприяють лідерські якості, які ви виявляєте дуже вчасно.

Терези

Постарайтеся не судити про те, що відбувається поверхово – всі події цими днями мають дуже глибоке підґрунтя. Вихідні підходить для аналітичної роботи, роздумів про події давно минулих днів, переоцінку цінностей, складання нового плану дій. А ось від фізичної праці краще відмовитися, оскільки вона не тільки стомлива, а й шкідлива.

Скорпіон

Дуже сприятливі дні для спілкування. Навіть якщо виникають розбіжності, ви не допускаєте сварки, згладжуєте гострі кути. З вирішенням професійних завдань вдається швидко впоратися завдяки допомозі перевірених союзників. Будь-яка співпраця, яка починається цього дня, буде не тільки плідною, а й приємною.

Стрілець

Приємні дні, сповнені веселощів, позитивних емоцій, цікавих зустрічей. Вам не сидиться на місці, ви постійно дивуєте оточуючих своїми ідеями, які негайно отримують підтримку. Творчий потенціал дуже високий, шедевра ви, можливо, і не створите, але річ, гідну уваги та захоплення, зробити напевно зможете.

Козеріг

Сильно впливають позитивні тенденції. Перед вами відкриваються нові горизонти, багато чого стає можливим. Є підстави розраховувати на підвищення служби або збільшення зарплати. З конкурентної боротьби ви, напевно, вийдете переможцем.

Водолій

Навіть не намагайтеся залишитися наодинці зі своїми проблемами, оточуючі просто прагнуть допомогти, так не варто ображати їх відмовою. Можна знайти покровителів серед найвпливовіших людей, причому відносини, що починаються, навряд чи будуть розвиватися в суто діловому руслі. Відповідальний серйозний підхід до виконання професійних обов’язків допомагає уникнути помилок.

Риби

Вам доведеться зробити велику роботу, причому здебільшого – самостійно. Союзники та помічники підтягнуться пізніше, коли настане час ділити нагороду. Відносини з керівництвом можуть зіпсуватися, якщо ви дозволите собі якісь критичні зауваження, хоч у чомусь вийдете за межі своїх повноважень.

You cannot copy content of this page