Гороскоп на жовтень 2023: астролог виділив щасливців місяця

Найголовнішою астрологічною подією жовтня стане коридор затемнень, що порушить баланс у житті всіх представників зодіакального кола. Наслідки рішень, прийнятих у цей період, навіть після фатального періоду довго нагадуватимуть про себе. Сонячне затемнення віщується 14 жовтня у знаку Терезів. А місячне затемнення варто чекати 28 жовтня у Тельці.

Ці події стихій Повітря і Землі, що спільно діють, допоможуть людям орієнтуватися у фінансовій та трудовій сферах.

До речі, саме цього місяця обстановка сприяє звільненню з роботи і пошуку нової посади. Можливо, навіть з’явиться бажання змінити сферу діяльності. Особливо актуально це виявиться для тих представників знаків, які відчуватимуть внутрішнє спустошення та вигоряння.

Цього місяця, крім коридору затемнень, передбачається багато переходів планет із знака на знак. Вже 5 жовтня Меркурій перейде на знак зодіаку Терези. Це означає, що настане час для дипломатичних переговорів та пошуку рішень того, що справді важливо. Знайти точки дотику виявиться досить просто, тому успіх не забариться.

А з 28 жовтня Меркурій зміститься на знак зодіаку Скорпіона, а це означає, що в розмовах ходити навкруги не вийде, все буде в саму суть.

Період особливого щастя та безмежного задоволення закінчиться 9 жовтня. Венера змінить свій знак на Діву.

Це означає, що настане час для того, щоб подивитися на жіночність, бажання та почуття через матеріальний бік питання – практичним поглядом, з холодною головою та раціональним підходом.

З 12 жовтня Скорпіон оволодіє ще й Марсом, планетою активних дій та конкретних кроків для досягнення цілей.

Забарвлення Скорпіона додає холоднокровності, а також додаткової напруги, яка ніби витає в повітрі, розпалюючи багато процесів, у тому числі й світового масштабу.

Також 23 жовтня до Скорпіона відвідає і Сонце, через що події складуться так, що все чи нічого.

Вже можна виділити щасливчиків цього місяця. Ними виявляться Діви, Козероги, Скорпіони та Раки.

А ось Тельцям, Овнам та Левам залишається лише триматися, адже для них настане несприятливий період.

You cannot copy content of this page