Гороскоп на жовтень від Анжели Перл: кого чекає успіх, а кого проблеми

Овен

Жовтень буде ознаменований двома затемненнями. З 14 по 28 жовтня не варто ухвалювати життєво важливих рішень, якщо є сумніви.

Цього місяця Овни зможуть розібратися з питаннями фінансів, визначитися з відносинами та знайти спосіб змінити життя на краще.

Астролог рекомендує приймати усвідомлені рішення , не поспішати з висновками та не втрачати нових можливостей.

Прийти до бажаної мети буде простіше, якщо спрямовувати енергію у русло розвитку та досягнень.

Телець

У жовтні з 14 по 28 число буде коридор затемнень, під час якого приймати рішення є небезпечним, якщо немає впевненості.

У цей період зроблене формує долю довгі 18 років. Загалом місяць буде вдалим для того, щоб поставити перед собою нові цілі, змінити імідж, подбати про себе та визначитись із пріоритетами.

Будь-які рішення повинні прийматися без суєти та поспіху. Представники сузір’я зможуть зірвати куш, якщо слухатимуть свій внутрішній голос та звертатимуть увагу на знаки долі.

Близнюки

Для Близнюків жовтень буде часом прориву. Планети допомагатимуть у здійсненні задуманого, а також підштовхуватимуть до потрібних та важливих рішень.

Представники сузір’я зможуть звільнитися від негативу та залишити за спиною все те, що заважало розвитку, щастю та фінансовим проблемам.

Астрологи рекомендують не приймати серйозних рішень у період коридору затемнень з 14 по 28 число. Затіяне в цей період скасувати не вийде, а результати діятимуть упродовж 18 років.

Рак

Раків чекає захоплюючий та повний позитивних подій місяць. У період із 14 по 28 жовтня пройде коридор затемнень.

Рішення, що приймаються в цей період, скасувати не вийде, і вони програватимуться протягом майже 20 років.

Астролог рекомендує вірити у свої сили, звільнятися від усього наносного та йти до поставлених цілей, не повертаючи зі шляху.

Енергетика планет допомагатиме в залученні важливих людей, а рот Раків знадобиться рішучість, щоб керувати своєю долею.

Лев

Середина осені буде часом нових відкриттів, позитивних знайомств та набуття свободи від проблем.

Леви зможуть досягти нових успіхів, вирішити складні питання та знайти шлях до щастя.

Приймати рішення в період коридору затемнень астролог не рекомендує — скасувати їх не вийде, а наслідки позначатимуться на життя протягом 18 років.

З 14 по 28 жовтня можна робити важливі справи лише у тому випадку, якщо немає сумнівів у тому, що зроблене буде на благо і допоможе зміцнити становище.

Діва

Цього місяця Діви зможуть реалізувати свій потенціал, здобути свободу від сковуючих обставин, знайти спосіб поправити матеріальне становище та змінити життя на краще.

Енергетика планет у жовтні позитивна, а отже, настає час рішучих дій, спрямованих на здобуття благополуччя.

З обережністю потрібно приймати рішення з 14 по 28 число, коли пройде коридор затемнень.

Все, що зроблено в цей період, не вдасться змінити або скасувати, а вплив досконалого пошириться на наступні 18-19 років.

Терези

Жовтень — чудовий час для вирішення серйозних питань. Терезам варто зважитися на зміни, щоб запустити ланцюжок дивовижних подій, які призведуть до трансформації негативу в успіх.

Єдина застереження — не робити необачних вчинків під час коридору затемнень із 14 по 28 жовтня.

У цей період можна вирішувати ті питання, в яких немає сумнівів, і вони повинні бути спрямовані на поліпшення і зміцнення.

Досконале в цей час позначатиметься на житті Терезів протягом 18 років.

Скорпіон

Скорпіонів чекають серйозні зміни у сфері фінансів та відносин. Цей місяць буде вдалим для того, щоб налагоджувати особисте життя та вирішувати грошові питання.

Удача чекає на тих представників сузір’я, які не будуть приймати рішень з гарячого і під впливом сильних емоцій.

У період коридору затемнень, який пройде з 14 по 28 число, астролог не рекомендує починати нічого важливого, якщо в цьому немає цілковитої впевненості.

Будь-яке рішення програватиметься протягом 18 років.

Стрілець

Скорпіонам астролог рекомендує приділяти увагу інтуїції, яка допоможе побачити і правильно розтлумачити важливі знаки долі.

Особливо уважними представникам сузір’я потрібно бути в період коридору затемнень, який пройде з 14 до 28 числа.

У цей час необхідно зосередитись і не приймати рішень, які пізніше захочеться змінити чи скасувати — зробити це практично неможливо.

Енергетика планет допомагатиме в просуванні та здобутті щастя, а значить, середина осені — не час для прокрастинації.

Козеріг

Козероги мають бути готові до того, що жовтень буде динамічним часом, коли не можна зволікати та сумніватися у собі.

Енергетика планет буде на боці представників сузір’я, а отже, кожен зможе змінити життя на краще і залучити потрібні зміни, події та людей.

Обережність варто проявити під час коридору затемнень. Все, що було прийнято з 14 по 28 жовтня, неможливо буде скасувати, тому на цей період варто відкласти важливі рішення.

Водолій

Цього місяця Водоліям астролог рекомендує звернути увагу на сферу відносин та роботи. Енергетика планет допомагатиме у вирішенні важливих питань та залученні потрібних змін.

Від представників сузір’я знадобиться самовіддача і дисциплінованість, а також уміння керувати емоціями. Обережність буде потрібна під час коридору затемнень.

Енергетика простору з 4 по 28 жовтня буде сильною, і всі вжиті кроки позначаться на майбутньому.

Це означає, що при найменшому сумніві Водоліям не варто робити нічого глобального.

Риби

Жовтень буде чудовим часом для того, щоб розібратися з багатьма питаннями, врегулювати справи та розпочати шлях до щастя.

Рибам астролог рекомендує бути терплячими та мудрими. Приймати рішення не можна згоряння — є ризик оступитися і спричинити непоправні наслідки.

Особливу обережність важливо проявити під час коридору затемнень. З 14 по 28 жовтня будь-яка дія формуватиме майбутнє на майбутні 18 років, а отже, не можна помилитися і піддатися емоціям.

You cannot copy content of this page