Гороскоп на жовтень за китайським календарем: Тигри, будьте обережнішими, а Коня чекають нові можливості

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Щур

Для народжених на рік Щура час активно проявляти себе. До вас прийшла імператорська енергія, але не кожен зможе її витримати. Ви можете бути на висоті реалізації свого призначення, якщо не боїтеся важких завдань. Але якщо гальмуватимете розкрити себе, то неприємності не змусять себе довго чекати.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 Бик

Знаку Бика захочеться бути першим і вплутатися в конкуренцію. Це може призвести до труднощів у роботі та сім’ї. Намагайтеся перенаправляти енергію в русло ораторської майстерності, публічних виступів, продажу та активних фізичних навантажень.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Тигр

У Тигрів може відкритися друге дихання, але будьте обережні з істинністю ваших поривів та бажань. Не дійте з помсти чи бажання комусь щось довести. Вам корисно виявляти свої найкращі сторони та прибрати сором’язливість з роботи та особистих стосунків.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Кролик

У народжених на рік Кролика настає тяжкий період. Це може відбуватися і психічно, і фізично. Бережіть себе і будьте обережні у відносинах з оточуючими, не потрібно провокувати їх на неадекватні дії у ваш бік. Корисно займатися медитаціями та духовними практиками. При цьому місяць буде сприятливим у різних сферах, ви отримаєте відмінну підтримку з боку.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Дракон

Для Драконів настав час збільшувати свою віддачу у світ. Ви отримаєте свою винагороду, якщо відмовитеся від егоїзму та зможете практикувати чисте служіння. Цього місяця вам доведеться пережити ряд випробувань, але якщо ви пройдете їх гідно, нагорода буде велика.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Змія

До народжених під знаком Змії приходить зірка благополуччя та процвітання. Грошові та документальні питання вирішуватимуться дуже легко.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 Кінь

У Коня настає час нових можливостей. Вони прийдуть через знання, навчання та тренінги, а також через викладацьку діяльність. Відмінний час вдихнути нове життя у відносини чи знайти пригоди у романтичній сфері.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Коза

Народжені у знаку Кози зустрінуть свій справжній потенціал у жовтні. Вас супроводжуватимуть важливі знаки та сприятливий збіг обставин. Будьте дуже уважні до себе і своїх почуттів, щоб привнести щось нове у своє життя.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Мавпа

Для Мавп настає дуже цікавий місяць. Пам’ятайте, що все в цьому світі походить з нашого внутрішнього споглядання і чого нам потрібно. Це місяць духовного просвітлення та інсайтів, які можуть круто змінити ваше життя.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Півень

Півням важливо берегти здоров’я та уникати вигоряння. Ви будете сповнені ентузіазму змінювати своє та чуже життя, але не забувайте про резерви власного організму, вчасно заповнюйте ресурси. Сприятливо також займатися будь-якими питаннями здоров’я, обстежуватися та розпочинати оздоровлення організму.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Собака

Знак Собаки важливо йти в новий досвід. Це ваш місяць, і енергії втішають ваші будь-які починання. Відмінний період для побудови кар’єри та вирішення важливих робочих завдань.

Китайський гороскоп на жовтень 2023 року Свиня

У народжених у рік Свині час відкривати в собі глибинну мудрість і знайомитися з собою. Робіть кроки у бік вивчення свого внутрішнього світу, працюйте над страхами та обмеженнями.

You cannot copy content of this page