Гороскоп на зимові місяці січень-лютий 2024 року

Січень

Починати нове найкраще з 15 січня, відповідно налагоджувати комунікацію з іншими стане простіше. Але не варто робити поспішних висновків із чиїхось слів чи навколишнього оточення — краще спочатку розібратися в ситуації.

Не варто також робити необдумані вчинки, інакше можна пізніше пошкодувати про їх наслідки. Також з 15 січня рекомендується навести порядок у роботі, справах та житті, також добре виходитиме обробляти великі обсяги інформації.

Але при цьому не варто чекати на швидкі результати. Транзити планет говорять про поступове наближення до мети. А з 20 січня буде сприятливо вирішити питання, що давно заважають у відносинах: діалог може скластися максимально чесно і відкрито. Головне — не соромитися обговорити з партнером усі проблеми та за допомогою компромісу знайти способи їх вирішення.

Лютий

З 4 до 14 лютого може з’явитися бажання проводити більше часу наодинці із собою, тож можна цим скористатися та переосмислити важливі сфери свого життя. Цьому сприятиме транзит Меркурія Козерогом.

Але з 5 лютого, коли Марс перейде у цей самий знак, навпаки, може захотітися «згорнути гори». Тому за бажанням та особистими можливостями варто використовувати цей період для того, що ви давно хотіли і планували зробити. Це обіцяє принести несподівано добрі результати.

Можна також будувати спільні плани на майбутнє в особистих та ділових відносинах, попрацювати над розв’язанням конфліктів, але при цьому враховуючи інтереси та бажання другої сторони. Наприкінці лютого можуть виникнути цікаві та нестандартні ідеї проектів чи новий погляд на вже існуючі — і їх, безперечно, варто взяти на обробку.

Останній місяць зими продуктивний час для творчих особистостей, адже тексти та рими народжуватимуться самі собою, а натхнення не вичерпається. Особисте життя у лютому також може стати яскравішим завдяки вашим діям: корисно змінити імідж, викликати у партнера нові емоції. Водночас лютий — чудовий час для самопізнання, занурення у себе та відкриття нових граней своєї особистості.

You cannot copy content of this page