Гороскоп обіцяє зміни та вихід на новий рівень відносин вже з 10 лютого

Телець

Місяць закоханих принесе низку цікавих зустрічей та можливостей. 16 лютого Венера зустрінеться із Нептуном.
Тельці, не проґавте свій шанс! Якщо у вас не склалося побачення на день Валентина, то спробуйте перезавантаження ближче 16 лютого.

Планета Нептун дарує романтичність та іноді ілюзію. Варто виявити обережність і не вірити на слово першому зустрічному. Зустріч 21 лютого Венери та Марса обернеться закоханістю, незапланованим побаченням. Загалом місяць має бути яскравим.

Терези

Кінець зими ознаменується акцентом на статуси. Це може бути як заміжжя, так і розлучення. Стане питання про офіційні відносини. Вже з 21 лютого Венера обіцяє Терезам успіх у всіх соціальних проектах.

Зустрічайтеся з друзями, ходіть на масові заходи, подібна ініціатива може дати бажані плоди, особливо тим, хто шукає свою половинку.

Стрілець

10 лютого для представників знаку зодіаку стане чудовим часом для починань, зокрема любовних стосунків. Леви, ви – фаворити місяця. У вашому знаку відбудеться повний місяць що додасть магнетизму та харизми.

Не пропустіть удачу, презентуйте себе без хибної скромності. До кінця місяця відбудеться любовна зустріч, яка у хорошому розумінні переверне життя в кращому розумінні.

Водолій

Зірки обіцяють представникам знаку неоднозначне завершення зими. Кохання може спалахнути в офісі або по дорозі на роботу. Ходіть частіше на різні тусовки. Радуйте Венеру – даруйте жінкам квіти та компліменти.

І, звичайно, Терези не повинні забувати про флірт. Гороскоп нагадує, що якщо залишатися активним, то Всесвіт неодмінно обдарує своєю прихильністю.

Риби

Риби – переможці місяця. З 15 до 17 лютого Нептун аспектує Венеру. Тому після Дня святого Валентина бажано виявляти активність та ініціативність. Ходіть на ювелірні виставки, туди, де продаються гарні речі та солодощі.

Там можна зустріти свого обранця чи обраницю. Марс переміститься, так що вирушаючи у відпустку, Рибам варто віддати перевагу спортивним видам відпочинку.

You cannot copy content of this page