Гороскоп карт Таро на тиждень із 17 по 23 квітня для всіх знаків Зодіаку

Фінансова сторона тижня.

Щодо фінансів, карта відмінна — шістка. Ця карта — про гроші, про те, що ви отримаєте все те, чого, власне, заслуговували.

Ця карта говорить нам про винагороди, про те, що вам можуть повернути борги, ви можете отримати якусь несподівану премію.

Дуже хороша карта для людей, що працюють, тобто не для тих, хто просто сидить і мріє про щось, а для тих, хто старається.

Що стосується особистого життя.

В особистому житті переважатиме п’ятірка м’ячів. Якщо щось у вашому житті закінчилося, то треба сказати до побачення і сфокусуватися на тому, що ви маєте зараз.

Якщо ви самотні, то ця карта радить не розмінюватися на непотрібні зв’язки. Карта говорить про те, що краще бути одному, ніж із ким попало.

Енергія тижня який настане.

Карта поміркованість говорить нам про те, що поспішати не потрібно, все відбувається, коли потрібний свій час у своєму темпі.

Тому якщо ви штучно прискорюватимете якісь процеси, то просто втратите свої сили. Ця карта говорить нам про необхідність прислухатися до себе, до того, що взагалі у вашому житті відбувається.

Тобто всі процеси, які вас гальмуватимуть, які не відбуватимуться, у тому темпі, який ви хотіли б, вони насправді на благо вам же.

You cannot copy content of this page