Сімейно-любовний гороскоп на 6 – 12 лютого

Гороскоп сім’я-любов: 6 – 12 лютого

Овен
Вас важко буде застати вдома, цього тижня ви будете неймовірно товариські. Ймовірно поява нових друзів та початок нових романів. Усі події в особистому житті будуть тісно зав’язані на дружньому спілкуванні.

Телець
Постарайтеся розібратися у своїх почуттях і не робити поспішних зізнань та висновків. Вже до вихідних те, що здавалося коханням, може вам набриднути.

Близнюки
Цього тижня ви вдвох із коханою людиною зможете вирішити будь-яку проблему та стати ближче. Саме зараз ви можете отримати від стосунків те, про що давно мріяли.

Рак
Ваша привабливість буде така сильна, що це можете навіть налякати вас. Крім того, що, власне, робити з такою кількістю прихильників? Краще одна, але полум’яна пристрасть.

Лев
У першій половині тижня ситуація може скластися так, що вам доведеться наважитися на серйозний крок. Вихідні ж, навпаки, не вимагатимуть жодних зусиль, а побачення виявляться приємними.

Діва
Ваша кохана людина визнала свої помилки і зробила відповідні висновки. Це перемога, але не варто надто бурхливо її відзначати. Навпаки, настав сприятливий момент, щоб виявити турботу та ніжність.

Терези
У відносинах з коханою людиною постарайтеся не виявляти зайвого егоїзму. Найвдаліший спосіб проведення часу для вашої пари у вихідні – це поїхати разом кудись далеко, де немає настирливих знайомих і порядком набридлих осіб.

Скорпіон
Завантаженість роботою не завадить вам приділити час коханій людині. Ви проведете прекрасний романтичний вечір наодинці, та й не один.

Стрілець
Цього тижня в особистому житті пануватиме гармонія та спокій. Але, схоже, це не ваша заслуга. Більше того, вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб нічого не зіпсувати, зокрема романтичного вечора у вівторок.

Козеріг
Виявіть тактовність та турботу по відношенню до коханої людини. І вам легше, і в нього менше причин на вас ображатись. Постарайтеся сприймати те, що відбувається, без зайвого драматизму, а з гумором.

Водолій
Напруження пристрастей загрожує виявитися досить високим, схоже, у ваші стосунки може втрутитися хтось третій. Чи не втрачайте голови.

Риби
У понеділок сварка через дрібниці може серйозно зіпсувати вам настрій. Однак уже у вівторок минулий досвід допоможе вам у справі примирення з коханою людиною. Субота – вдалий день для романтичного знайомства.

You cannot copy content of this page