Гороскоп тиждень з 7 по 13 серпня: Терезам час на відпочинок, а Козерогам екзотична обстановка

Овен

У Овнів цього тижня на перший план виходить вирішення побутових питань. Намагайтеся урізноманітнити будні, щоб одноманітність не була такою згубною. Займайтеся здоров’ям: у цей період можна придбати абонемент у басейн чи клуб сімейного відпочинку.

Телець

У Тельців утворюються можливості розкрити свій потенціал у сфері любові. Енергії події цього періоду мотивують яскраві емоційні вчинки. Вдалими будуть публічні виступи, на користь підуть розважальні заходи. Рекомендується більше часу приділяти дітям.

Близнюки

Для народжених під знаком Близнюків сімейне вогнище та спілкування з близькими родичами – найкращі ліки від будь-яких проблем. Саме час вирушити у рідні краї. Зверніть увагу на свій психологічний стан та душу. Сприятливий час для вирішення питань у сфері нерухомості та оренди, а також купівлі-продажу приміщень.

Рак

Раки енергійні та орієнтовані на активну інтелектуальну діяльність. Завдяки оптимізму та злагодженій роботі з друзями ви вирішите нагальні проблеми на роботі та вдома. Намагайтеся більше часу приділяти братам і сестрам, близьким родичам, не сперечайтеся з сусідами з побутових питань і менше їх критикуєте.

Лев

Леви, придбання великої побутової техніки позначиться на бюджеті, але це не повинно вас лякати. Зараз ви як ніколи відчуваєте необхідність кудись вкласти гроші. На вас можуть чекати вдалі та перевірені фінансові схеми. Але при цьому відмовтеся від ризиків із чужими грошима.

Діва

Діви, ви завзято беретеся за будь-яку роботу і готові діяти. Бадьорість духу та невтомність дозволять зробити вдвічі більше справ. Можливі успіхи у комерційних проектах та ділових переговорах. Будьте уважні за кермом, по можливості, довірте це іншим людям.

Терези

Терези, набирайтеся сил і планомірно приступайте до роботи. Час підходить для відпочинку та розслаблюючих процедур. Не поспішайте в оцінці того, що відбувається. Можливе тимчасове почуття туги чи самотності. Поповніть силу через духовні практики, відвідування храму або іншого святого місця.

Скорпіон

Скорпіони, вам потрібно урізноманітнити вечори, відвідувати клуби за інтересами та тематичні лекції. Саме час звернутися за підтримкою до друзів, розпочати роботу із громадськими чи молодіжними організаціями. Найгірше на вас подіє ізоляція, тому не захищайтеся від інших людей.

Стрілець

Стрільці, велику частину часу доведеться відвести вирішення наявних проблем на роботі, улагодження протиріч зі старшими партнерами, можливі нестиковки при вирішенні повсякденних простих справ. Займіться глобальними питаннями, будуйте плани на майбутнє і постарайтеся делегувати дрібну роботу іншим людям.

Козеріг

Козерогам хочеться нових емоцій, екзотичної атмосфери. Це зручний період для поїздок за кордон, початку освітніх курсів та спортивних ігор. Занурення в іноземну культуру пройде досить інтенсивно. Вам подобається те, що далеко від вас. Задовольняйте спрагу пізнання, знайомлячись з новими книгами та новими людьми.

Водолій

У Водоліїв енергія буде спрямована на взаємодію з другою половиною. На високому рівні буде витривалість, виявиться інтерес до спорту, до змагань, Вас охоплюють почуття та пристрасть, які можуть подарувати спілці другий медовий місяць. Можливе врегулювання питань, пов’язаних зі спадщиною та банківськими позиками на вашу користь.

Риби

Рибам вміння йти на компроміс допоможе згладити гострі кути та налагодити стосунки з домочадцями. Хоч ви і можете показати високу конфліктність, настав час згуртованості та взаємної виручки у сім’ї. Приділіть більше уваги своєму компаньйону. Настав час у розширенні ділових зв’язків.

You cannot copy content of this page