Гороскоп удачі з 8 по 18 березня для всіх знаків зодіаку

Відразу три планети змінюють сузір’я, даруючи обраним представникам зодіакального кола можливість вийти переможцем із будь-якої ситуації.

Меркурій 10 березня входить до сузір’я Овна, додаючи рішучості. Венера, яка переходить у загадкових Риб, подарує шанс розбагатіти, причому гроші самі припливуть до рук. Але й особисте життя не можна списувати з рахунків. Деякі знаки зодіаку знайдуть надійного партнера, а хтось зможе вийти з кризи та пережити відродження кохання.

Закінчує низку фартових переходів Сонце у сузір’ї Овна. Настає чарівна пора для представників вогненної стихії.

Овен

Нарешті настав час сяяти. Фортуна на вашому боці, а значить, не можна сидіти склавши руки. Дійте, ризикуйте, постарайтеся до 15 березня визначитися з цілями, а потім зосередьтеся лише на результаті.

Телець

Людям цього знака слід тримати в гармонії логіку та інтуїцію. Тельці можуть наробити помилок, поспішивши з висновками. Щоб не сталося лиха, не соромтеся питати поради у досвідченіших людей.

Близнюки

Для Близнюків починається час захоплюючих пригод. Дивно, але їхати далеко не потрібно, достатньо вийти з дому, щоб пережити весь спектр емоцій. Використовуйте те, що відбувається навколо, на свою користь, продемонструйте свої найкращі навички і готуйтеся отримувати компліменти від протилежної статі.

Рак

Щоб заручитись успіхом на весь період, потрібно прислухатися до внутрішнього голосу. Довіртеся долі у найспірніших ситуаціях – і тоді ви зможете вийти переможцем. Принаймні не втратите того, що вам належить. Щоправда, про великий достаток мріяти не варто, потрібно настроїтись на довгу, продуктивну роботу.

Лев

Лев зможе вибитися у лідери. Для представників цього знаку не вперше опинятися у лавах кращих, але період з 8 по 18 березня для Лева буде максимально вдалим. Їм вдасться розкрити творчий потенціал, домогтися визнання та знайти відразу кілька нових джерел доходу.

Діва

Діви будуть вкрай затребувані у середині місяця. Попереджаємо: кількість завдань зростатиме, як снігова куля, але люди цього знака зможуть з легкістю обійти перешкоди та отримати довгоочікувані подарунки від Всесвіту.

Терези

Терезам пощастить тільки в одному випадку: якщо вони знайдуть гармонію між особистим життям та кар’єрою. Людям цього знака доведеться встигати всюди та підтримувати спілкування з різними людьми. Іноді набридливі питання виводитимуть вас із себе. Наберіться терпіння! Якщо зможете показати себе з кращого боку з 8 по 12 березня, то до 18 числа збиратимете нескінченні подарунки від Всесвіту.

Скорпіон

Підготуватися до успіху потрібно представникам цього знаку. Доля підкидатиме вам нові можливості заробити більше або отримати підвищення. Скорпіони досягнуть успіху в кожній сфері життя, якщо, звичайно, самі цього захочуть. Не забудьте порадувати себе милим подарунком, щоб пробудити мотивацію та налаштуватися на амбітні цілі.

Стрілець

Ще один представник вогненної стихії, який опиниться на вершині успіху з 8 по 18 березня. Стрільці мають бути готові до стрімких змін. Доведеться змінювати плани на ходу, але при цьому вони мають всі шанси виконати найголовнішу мрію. Не забудьте приділити увагу старшим родичам.

Козеріг

Щоб старання Козерогів швидше окупилися, потрібно слідувати ще жорсткішій дисципліні. Зараз не найкращий час для відпочинку. Успіх на вашому боці. тому слід використовувати кожний момент на користь справи. Цікавий прогноз щодо фінансів: заробити більше вийде, якщо піти на угоду із совістю.

Водолій

Ми не можемо сказати, що людям цього знака все діставатиметься максимально просто. Прийдеться попрацювати, нестандартне мислення приведе до швидшого результату. Але важливо продумувати кожен свій крок, адже Меркурій в Овні не дуже дружньо налаштований до Водолія, є великий ризик зробити помилку через поспіх.

Риби

Перші зміни на краще Риби вже встигли відчути. Можливо, начальник похвалив вас за виконану роботу і пообіцяв премію або друга половинка порадувала новинами. Риби, це лише початок, не зменшуйте темп. До 18 березня для вас відчинені всі двері. залишилося вибрати, до якої слід увійти.

You cannot copy content of this page