Гороскоп від Анжелі Перл на 21 лютого: кому пощастить у коханні, а кому в роботі

Гороскоп від Анжелі Перл на 21 лютого: кому пощастить у коханні, а кому в роботі

Овен

Сьогодні на поверхню спливуть страхи Овнів. Вам доведеться зустрітися з ними віч-на-віч, причому найважливіше виявляти хоробрість у вирішенні проблем, що навалилися.

Телець

Тельці побачать проблему там, де її нема. Не варто роздмухувати розбіжності чи особисті переживання до масштабів Всесвіту, зрештою, вихід є завжди.

Близнюки

Близнюки купатимуться до уваги протилежної статі. Вам вдалося блиснути перед усіма ще минулого тижня, тому чекайте сьогодні на запрошення від приємної людини на вечерю або навіть на романтичне побачення.

Рак

Раки поборються на професійному полі: сьогодні кидатиме виклики вам начальство. Раків перевірять на стресостійкість, на вміння вирішувати конфлікти та створювати сприятливу атмосферу.

Лев

Левам не захочеться займатися чимось серйозним, навпаки, душа проситиме легкості. Тому варто послухати свою інтуїцію і зробити те, чого вам найбільше хочеться. Комусь на користь піде похід у салон, а комусь планування майбутньої відпустки. Загалом, хоч би що ви робили, не варто перевантажувати себе.

Діва

Для Дів день вдалий з погляду дружби та стосунків. З’являться старі знайомі, мабуть, із добрими новинами.

Якщо ви не плануєте увечері зустрічей чи роботи, то приділіть час своєму колу спілкування.

Терези

Терези знову будуть спантеличені зміною своєї зовнішності. Так, багатьом захочеться незначних змін у житті чи кардинальних змін у стилі. Що б ви сьогодні не вирішили, це вам піде на користь.

Скорпіон

День обіцяє бути легким та радісним. Ймовірно, ви знайдете вихід із складної ситуації або, навпаки, зрозумієте, що перебільшували масштаби того, що відбувається. У будь-якому випадку удача сьогодні супроводжуватиме вас протягом усього дня.

Стрілець

Стрільців чекають поїздки на довгі відстані, запасіться терпінням, дорога може скластися не так, як ви очікуєте. Тому перед виходом з дому перевірте документи, сумку та валізу, можливо через неуважність ви забули щось важливе.

Козеріг

Максимальне задоволення Козерогам приносить лише робота, і сьогодні – не виняток. Ви вмієте виконувати завдання ідеально, тому скористайтеся цим та покажіть себе начальству з найкращого боку.

Водолій

Ви досягаєте успіхів за рахунок вміння ладити з людьми, знаходити спільну мову з тими, хто зовсім не схожий на вас. Повага до чужих інтересів допомагає вам уникати конфліктів та сварок, зберігати добрі стосунки з колегами та діловими партнерами.

Риби

День підходить для вирішення робочих та творчих питань, практичних завдань. Можна працювати над відповідальними довгостроковими проектами та досягти прогресу.

You cannot copy content of this page