Гороскоп від Анжели Перл для всіх знаків на тиждень із 29 січня по 4 лютого 

Гороскоп для всіх знаків на тиждень із 29 січня по 4 лютого

Овен

На тебе чекають успіхи у спортивних змаганнях. Вибираючи духовні практики, роби ставку на те, що тобі ближче та зрозуміліше. Ти не зможеш проявити себе у навчанні. Не концентруйся на нездужання, і вони зникнуть. Доброта стосовно тварин залучить успіх.

Телець

Вчителі будуть вражені твоїми успіхами у тій сфері, яку ти осягаєш. Листування можуть завадити впоратися зі своїми обов’язками. Ти візьмеш участь у якомусь святкуванні. Дорога буде дуже стомлюючою. Як би наполегливо тобі не пропонували алкоголь, не погоджуйся його вживати.

Близнюки

Тримайся подалі від технічних пристроїв. Обов’язково знайди час для медитації. Лікування дасть добрі результати. Ти ефективніше справлятимешся з інтелектуальною діяльністю, а не з фізичною.

Рак

Відповідь на важливі для тебе життєві питання можна знайти через духовні практики. Будь-які поради для тебе зараз марні. Не бійся об’ємних робіт. Не вступай у суперечки, оскільки це призведе до конфлікту. Готуйся до того, що старі турботи нагадають про себе. До твоєї хати прийде свято.

Лев

Конкуренти обійдуть тебе в якійсь справі. Від переїзду краще зараз утриматись. Від тебе вимагатимуть виконання цих зобов’язань. Зараз буде корисно почати гартуватися. Свято прийде до твоєї хати. Тобі потрібно розібрати кореспонденцію. Дозволь собі трохи розважитись, щоб набратися сил.

Діва

Спілкування з людьми можна використати у своїх інтересах. Намагайся не занурюватись у кілька сфер відразу. Є високий шанс змінити місце проживання. Ти опинишся в центрі уваги, що буде тобі неприємно. При можливості захистити слабких обов’язково скористайтеся нею.

Терези

Не слід зараз вплутуватися в спортивні змагання. Не втручайся в роботу обладнання. Ностальгія спробує відвернути тебе від поточних справ, їй не можна піддаватися. У кореспонденції на тебе чекають важливі новини. У тебе очікується успіх у складних справах.

Скорпіон

Щоб набратися сил, займися улюбленими справами. Очисти простір у своєму будинку, щоб у життя прийшов успіх. Ти досягнеш успіху в духовних науках. Приділи увагу бездомним тваринам, і за цю допомогу Всесвіт тебе віддячить. Вияви такт у спілкуванні зі старшими.

Стрілець

Турбота про тварин – це інвестиція в твою удачу. Тобі кращі короткострокові завдання. Твоя неакуратність спричинить поломку технічних засобів. Наступного тижня сприятливо розвивати гнучкість. До тебе з’являться творчі пропозиції.

Козеріг

Можливі юридичні розгляди ближче до вихідних. Дорога допоможе упорядкувати думку. Вияви обережність у судженнях, тому що тобою можуть заволодіти ілюзії. Турбота про здоров’я дасть позитивні плоди. Намагайся не обговорювати своє особисте життя з оточуючими.

Водолій

У середині тижня варто провести генеральне прибирання. У твоєму житті намічаються довгі листування. Уникай давати обіцянки, які не хочеш виконувати. Бажано утриматись від переїзду. Не намагайся підкупити найвпливовіших людей подарунками.

Риби

У середині тижня варто провести генеральне прибирання. Бажано утриматись від переїзду. Ти зазнаєш натхнення, яке корисно використовуватиме для творчості. Заняття духовними практиками сильно тебе просунуть.

You cannot copy content of this page