Гороскоп від Анжели Перл на 11 квітня: на кого чекає хороший день, а на кого – фінансові втрати

Гороскоп від Анжели Перл на 11 квітня: на кого чекає хороший день, а на кого – фінансові втрати

Овен

Сприятливий день для подорожей, особливо романтичних. Ви добре проведете час із коханою людиною, яка буде насолоджуватися вашим суспільством. Тим, хто хоче зав’язати цікаві знайомства, варто виявити ініціативу.

Телець

Тельці фонтануватимуть новими цікавими ідеями, але не забудьте про своїх колег, спільна діяльність буде продуктивнішою. Щоб уникнути розчарувань, уважно ставтеся до справ, пов’язаних із грошима чи оформленням документів.

Близнюки

Ті Близнюки, хто звик отримувати все й одразу, зіштовхнуться сьогодні із проблемами. Результат вашої праці стане помітним лише за деякий час. І винагороду за роботу ви отримаєте пізніше.

Рак

Сьогодні Ракам категорично заборонено як з’ясовувати стосунки з близькими, так і обговорювати проблеми, що виникли останнім часом. Слухайте легку музику, дивіться веселі комедії – це допоможе підняти настрій.

Лев

Імовірні незвичайні знайомства, які можуть одержати романтичне продовження. Тут ви можете повністю довіряти інтуїції: вона підкаже, як краще поводитися.

Діва

Вдень можуть приїхати гості здалеку, яких ви не бачили багато років. Діви ще раз переконаються, що сім’я – це найдорожче, що є на світі. Не рекомендується укладати сьогодні шлюб, довгострокові угоди, великі фінансові угоди.

Терези

Сьогодні добрих подій буде більше, ніж неприємних. Якщо труднощі виникнуть, вам швидко вдасться їх обійти. У роботі доведеться трохи схитрувати, щоб досягти бажаного результату.

Скорпіон

Не виключено факт, що інтриги суперників, ворогів та прихованих заздрісників активно виявляться вже на початку дня і серйозно завадять кар’єрі Скорпіонів. Слід пам’ятати, що варто розраховувати лише на власні сили.

Стрілець

Бережіть себе, можливо, у вас погіршиться самопочуття. Не виключаються дрібні травми. Ще одна порада: будьте сьогодні особливо уважними до свого зовнішнього вигляду. Недбалість може несприятливо позначитися розвитку важливих вам відносин.

Козеріг

Вітер змін дме у ваш бік. Відбудуться події, які змусять вас замислитись про досить серйозні речі. У ваших силах витягти з цих роздумів максимум корисної інформації та застосувати її на практиці.

Водолій

Ви й так досить добре попрацювали, тому заслужили право розслабитися і дозволити собі особисті задоволення. Можна відвідати салон краси, поновити гардероб. Експерименти з іміджем будуть успішними.

Риби

Якщо вас хтось образив, не тримайте зло на цю людину надто довго. Навряд чи помста принесе вам щось корисне. Швидше, ви просто поплеплете власні нерви даремно.

You cannot copy content of this page