Гороскоп від Анжели Перл на 17 лютого

Гороскоп від Анжели Перл на 17 лютого.

Овен

Овнам сьогодні варто займатися тим, що приносить радість та задоволення душі. Саме успіхи у незначних, здавалося б, справах стануть щаблями, що ведуть до великої перемоги.

Телець

Деякі Тельці визначаться із планами на майбутнє. Намагайтеся уникати прийняття поспішних рішень, особливо якщо відчуваєте, що їх не схвалять. Буде можливість отримати важливу інформацію, а також знайти відповіді на питання, які турбували останнім часом.

Близнюки

День буде досить складним. Не виключається навіть те, що більшу частину часу доведеться витратити на виправлення старих помилок, причому не тільки своїх, а й близьких друзів. Ситуація є небезнадійною, але знайти з неї вихід вийде не відразу. Деяким Близнюкам доведеться піти на хитрість.

Рак

Для того щоб вирішити робочі завдання, потрібно трохи удачі та наполегливості. Намагайтеся звертати увагу на нові знайомства та знаки долі. Будьте рішучі та енергійні. Якщо зараз ви забариться, то недоброзичливці цим скористаються і вирвуться вперед.

Лев

День не можна назвати плідним, тому що він більше підходить для відпочинку, відновлення сил та приємного спілкування, ніж для рішучих дій. Багатьом Левам стане в нагоді спостережливість: завдяки їй проясняться непорозуміння, пов’язані з роботою, і ви отримаєте відповіді на запитання, які вас цікавлять.

Діва

Зірки обіцяють Дівам успіх у нових справах, сміливих творчих починаннях. Деякі представники знака зіткнуться з несподіваними перешкодами, але знайдуть спосіб швидко та легко подолати їх.

Терези

Можна розраховувати на підтримку старих друзів та впливових союзників, а от із новими знайомими варто бути обережнішими. Сьогодні ваша ділова активність знижена, але ситуація вимагає прояву ініціативи, цілеспрямованості та наполегливості.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає цікавий день. Вам доведеться вирішити кілька складних завдань і в черговий раз показати оточуючим, що ви здатні багато на що. Вам буде везти у багатьох починаннях, у тому числі найсміливіших.

Стрілець

Обережність і передбачливість допоможуть уникнути помилок, досягти успіхів там, де інші зазнали б невдачі. Багатьом Стрільцям знадобляться знання, отримані дуже давно; ви вкотре зможете похвалити себе за хорошу пам’ять. Будьте стримані у спілкуванні з людьми.

Козеріг

Підходящий день для того, щоб завершити розпочаті раніше справи, знайти відповіді на питання, які вас турбують останнім часом. Навряд чи перед вами відкриються якісь особливо привабливі перспективи, але ви зробите все можливе, щоб досягти поставленої мети.

Водолій

День приносить багато дрібних справ і турбот, з кожною годиною стає все більше завдань, що вимагають вирішення, а вам складніше зосередитися. Намагайтеся діяти послідовно, не намагайтеся вирішити кілька проблем одночасно.

Риби

Ви зможете реалізувати якісь давні плани, втілити у життя сміливі задуми. Добре розпочинати роботу над новими бізнес-проектами, як власними, так і спільними. Імовірні цікаві ділові пропозиції, у тому числі від старих знайомих та партнерів.

You cannot copy content of this page