Гороскоп від Анжели Перл на 24 листопада

Гороскоп від Анжели Перл на 24 листопада

День обіцяє пройти під гаслом: “Хочеш зробити добре – зроби це сам”. День не схиляє до консолідації, переговорів та співпраці, натомість самостійність, рішучість та новаторський підхід обіцяють принести гарні плоди.

Овен

У Овна день сміливих ідей. Присвятивши його розробці глобальних та амбітних планів на майбутнє, він не пошкодує: задуми відрізнятимуться сміливістю та нестандартністю та в майбутньому здатні принести йому успіх.

Телець

Зірки радять Тельцю подивитися на себе очима своєї коханої людини. Чому йому не до кінця віриться у щирість компліментів обранця? Телець вважає, що насправді не відповідає таким високим критеріям? Достатньо Тельцю в четвер подивитися на себе очима того, хто його любить, і йому стане зрозумілою відповідь.

Близнюки

Негаразди на роботі, конфлікти з близькими, нездійснені мрії, невдоволення собою – все це здатне скластися в один великий роздратовано-сумний настрій. На цьому тлі Близнюки здатні ненароком образити кохану людину, при цьому навряд чи готові визнати свою провину і вибачитися.

Рак

Сьогодні під питанням якась важлива для раку тема. Незважаючи на велику емоційну напругу, намагайтеся робити все спокійно, не піддавайтеся на провокації оточуючих та прагнення втягнути вас у конфлікт. Цього дня добре віддавати, відмовлятися та позбавлятися чогось непотрібного.

Лев

У Лева рішучість та ініціатива паралізовані, немає бажання битися за благополуччя та ідеали, ні прагнення рухатися вперед і щось змінювати. Натомість руйнівні тенденції працюють на повну силу, оголюючи проблемні зони та застарілі об’єкти, яким вийшов термін.

Діва

День конфліктний, емоційно насичений, проблемний. Будьте обережні у справах, пов’язаних із фінансами, уважні під час роботи з документами, договорами. Сьогодні краще не робити великих угод, покупки теж не принесуть задоволення. Протягом дня добре навести порядки, виконати обіцянки, розрахуватись із боргами.

Терези

Терези думками будуть далеко від повсякденності: вони понесуться на крилах мрії в надхмарні дали. Їхні фантазії про кохання та щастя цього дня можуть здаватися як ніколи реальними. Гороскоп радить Терезам не забувати, що в подорожі на крилах фантазії не завадить надійний компаньйон: запропонуйте обранцеві заглянути у ваші думки, погодьте маршрут.

Скорпіон

Не втрачайте нагоди зайнятися тим, що вам цікаво. Пошук інформації може дати дещо інші результати, ніж на які ви налаштовані. Намагайтеся все використовувати, підключаючи уяву та поєднуючи різні можливості. Творчий підхід сьогодні є особливо результативним у ситуаціях, де непросто вплинути на вибір когось із колег чи близьких людей.

Стрілець

Активність Стрільця може у четвер бити усі рекорди. Використовуйте її на добрі справи, а не на доказ своїх здібностей, інакше можуть бути проблеми. Головне для Стрільця в цей день – позначити мету, так би мовити, знайти точку зусиль. Якщо ж ви не поставите собі гідне завдання, спрага діяльності може штовхнути вас на здійснення дурних вчинків.

Козеріг

Сьогодні у Козерога день накладок та збоїв. Через свою неуважність він ризикує наробити помилок і піддатися критиці колег. Щоб цього не сталося, на роботі йому не варто відволікатися на сторонні думки та почуття. А краще дати можливість відпочити.

Водолій

Водолій може вирушати на будь-які переговори – ділові чи не дуже. Зірки наділяють його здатністю делікатно, але жорстко припиняти навіть найхитріші спроби ущемити його інтереси. Так, у цей день Водолій буде готовий наполягти там, де потрібно, поступившись дрібницями – для морального комфорту співрозмовника.

Риби

Що за дивна ідея – намагатись змусити Риб працювати. Так, у четвер у них буде багато сил, але вони хотіли б витратити їх на більш приємні справи, в ідеалі пов’язані з будинком і сім’єю. Однак навряд чи планам Риб судилося збутися: у цей день вони виявляться затребуваними на робочому місці, будуть потрібні друзям, а може, і далеким родичам. Гороскоп обіцяє: сил вистачить на все та на всіх.

You cannot copy content of this page