Гороскоп від Анжели Перл на 29 листопада 2023 року

Гороскоп від Анжели Перл на 29 листопада 2023 року

Прекрасний день для того, щоб виявити ініціативу, творчий підхід, вигадати новий проект. Побутова рутина не викликатиме у вас ентузіазм, зате будь-які нестандартні завдання стануть для вас цікавим викликом. День підходить для великих починань та активної комунікації з оточуючими.

Овен

Овну доведеться постаратися, щоб зняти напругу у спілкуванні з коханою людиною та позбутися недомовленості та невидимих перешкод. Зірки гороскопу радять у вівторок добре подумати над своїми словами, вчинками і при необхідності поспілкуватися зі своїм обранцем щодо проблем, які назріли у стосунках.

Телець

Телець буде – вразливий і підозрілий. Варто дати найменший привід, і він замкнеться у собі чи, навпаки, влаштує громадські розбірки. Зірки застерігають Тельця від перегляду мелодрам та читання щирої літератури. З метою безпеки Тельцю варто включити цинізм і не піддаватися будь-яким провокаціям.

Близнюки

Близнюкам буде корисно зайнятися чищенням простору – як у прямому, так і переносному значенні. Згадайте про відкладені справи, виконайте обіцянки.

Рак

Робити з мухи слона – мабуть, саме це заняття припаде до вподоби Раку у вівторок. Емоційне тло зашкалює, а тому тверезо мислити Рак просто не може. Звідси неадекватні вимоги до оточуючих, образи та прагнення влаштувати скандал на порожньому місці. Зірки пропонують Раку брати до уваги його емоційний стан і враховувати його при оцінці подій та слів. Не шукайте таємного сенсу там, де його немає і не може бути.

Лев

Гороскоп пропонує зосередитися на внутрішньому світі та зайнятися відновленням втраченої душевної рівноваги. Цього дня у будь-якій компанії Лев може почуватися відстороненим, а тому слід відмовитися від відвідування галасливих вечірок та роботи в команді. Зірки пропонують Леву прислухатися до власних бажань і робити лише те, що хочеться.

Діва

Найбільше Діві варто прислухатися до себе: її мозок у цей день – справжній генератор блискучих ідей, а ось поради з боку, швидше за все, будуть незастосовні у ситуації Діви. Гороскоп обнадіює: у вівторок чудовий за потенціалом день, вона глибоко відчуває і здорово мислить, здатна докопатися до самої суті речей чи стосунків між людьми, а тому багато чого, що було для неї таємницею, проясниться.

Терези

Сьогодні якась боротьба, що відбувається у Терезів глибоко в душі, може знайти вихід назовні. Можливо, все не так вже й трагічно, як здавалося раніше. Цього вівторка Терезам слід перестати страждати з приводу подій, які вже не змінити, і подумати, як залишити все в минулому і легко рухатися у напрямку завтрашнього дня. Повірте: за поворотом на вас чекає так багато дивовижного та цікавого.

Скорпіон

Сьогодні всі захочуть радувати Скорпіона, причому ці “радості” йому не потрібні. Не виключені спроби звести Скорпіона з “ідеальним” партнером; кар’єрне підвищення, до якого Скорпіон зовсім не готовий, або гарна картина в подарунок, яка не в’яжеться з інтер’єром. Втім, хоч би яким був сюрприз, Скорпіонові варто прийняти його з вдячністю – така турбота дорогого варта.

Стрілець

Стрілець занадто багато міркуватиме про негатив, і дуже шкода: у цього дня чудовий потенціал, якщо прибрати з нього образи. Гороскоп обіцяє Стрільцеві: мисліть позитивно, не концентруйтеся на поганому, постарайтеся не те що пробачити – просто забути про погане, і ви зумієте відчути справжню гармонію, побачити красу цього світу.

Козеріг

Козерогу просто необхідно подумати про зміни. Досить скаржитися на своє життя, адже настав час його змінювати. Сьогодні гороскоп радить Козерогу поговорити з близькими людьми, які можуть дати слушну пораду з проблеми, що вас хвилює. Можливо, настав час записатися і до професійного консультанта.

Водолій

Ніщо не зможе порушити внутрішню гармонію Водолія: будь-які зовнішні перешкоди йому байдуже.

Щоправда, є одне: гороскоп стверджує, що Водолій у вівторок може зіпсувати собі настрій сам. На жаль, але самокритика і самокопання в цей день можуть перетворитися на самоїдство. Постарайтеся не бути на самоті, а зустрітися з друзями.

Риби

Цей день, а особливо вечір – чудовий час для Риб, щоб випробувати свою чарівність. Самотні Риби мають хороші шанси залучити людину, яка сподобалася, у своє життя. Що ж до Риб у відносинах, всі вони зможуть переконати свого обранця у чому завгодно, спираючись не так на логіку, лише на власну чарівність.

You cannot copy content of this page