Гороскоп від Анжели Перл на 7 квітня

Овен

Сьогодні у вас буде плідний день, тому налаштуйтеся на серйозний лад. Наприклад, ваша наполегливість допоможе вам досягти відмінних результатів. Також зірки гороскопу радять отримати відповіді на питання, які вас давно непокоять.

Телець

Зірки радять Тельцям не користуватись сьогодні чужими грошима. Бо є ймовірність невірних рішень. Також вам знадобляться додаткові кошти на фінансування розваг або відпочинку.

Близнюки

У Близнюків день матиме подвійний характер. Ви можете піти на суперечливі вчинки, за допомогою яких ви сподіваєтеся вирішити проблеми. Але це не так просто, найближчим часом це зробити не вдасться.

Рак

Ракам не варто обговорювати серйозні питання навіть із близькими. Прийміть рішення самостійно і побоюйтеся протягів, оскільки не виключена застуда. У сім’ї може виникнути сварка через гроші.

Лев

Сприятливий день для творчих представників Левів. Можливо, вам вдасться створити щось визначне і самореалізуватися. Цей день сприяє відкриттям та винаходам. Відносини між вами та оточуючими будуть хорошими та теплими.

Діва

Дівам не варто розпочинати сьогодні важливі проекти. Вдало все, що пов’язане із відпочинком. Краще завершити вже розпочаті справи та навести лад у особистих речах. Займіться тими справами, де максимально самостійні.

Терези

У сфері особистих відносин у Терезів переважає вплив позитивних тенденцій. Ви чудово повеселитеся в компанії старих друзів та отримаєте масу задоволення від спілкування з новими знайомими.

Скорпіон

Ви заслужили право побалувати себе, то чому б цим не скористатися? День розпочнеться вдало. У першій половині вдасться продуктивно попрацювати. Але по обіді бурхлива діяльність закінчиться, ви відчуєте втому.

Стрілець

Для Стрільців не бажані подорожі, рекомендується триматися ближче до будинку. У другій половині дня буде потрібна особлива обережність: цей час травмонебезпечний. Життєвий потенціал знижений, бережіть себе і намагайтеся уникати перевантажень.

Козеріг

Козерогам, завдяки їхнім професійним якостям, а також несподіваній комунікабельності, вдасться досягти суттєвих успіхів. З обіду ви станете більш неуважними, а ваші цілі будуть переглядатися не так чітко.

Водолій

Сьогодні можливі екстрені ситуації, викручуватися з яких доведеться самим. Не будьте надто наївними або, навпаки, категоричними з колегами.

Риби

Захочеться все разом викинути з голови та з дому. Гороскоп радить Рибам почати з себе і розлучитися зі згубними звичками. Якщо якась людина діє вам на нерви, не чіпляйтеся за стосунки.

You cannot copy content of this page