Гороскоп від Анжели Перл на 9 листопада: хто повернеться в минуле, а хто рушить уперед

Гороскоп від Анжели Перл на 9 листопада: хто повернеться в минуле, а хто рушить уперед

Зірки прогнозують вітер змін. Це день ухвалення важливих рішень у житті. Слухайте своє серце. Цілком ймовірно, що настав час позбутися чогось чи когось у своєму житті – нелюбимої роботи чи людини, яка вас не цінує. Але треба розуміти, що, закриваючи одні двері, ви відчините інші.

Овен

Сьогодні має сенс робити те, що важко і не хочеться, якусь чорнову роботу, розбирати і переробляти те, що не подобається вам або оточуючим. У коханні – час сюрпризів. Жінки можуть зазнати гострого невдоволення зовнішністю. Захочеться щось кардинально змінити. Все можна, і все у вас вийде, але краще робити це власноруч, убезпечивши себе від зайвих контактів та небезпек.

Телець

На вас чекає якесь розчарування: в очікуваннях, людях, у собі. Намагайтеся подолати цей стан і спробувати рухатися далі. До речі, в цю дату добре визначатися з напрямком, в якому ви бажали б розвиватися або розвивати відносини або проекти. Складання планів також буде вдалим.

Близнюки

Акуратніше у спілкуванні з новими людьми. Є ризик, що у ваше життя можуть увійти небажані персонажі, які сприятимуть вашим помилкам, поворотам “не туди”. Так що ретельніше складайте свій пул друзів. У цю дату сміливіше виявляйте ініціативу у справах любовних, це допоможе вам досягти бажаного.

Рак

Найкраща ідея для сьогоднішнього дня – присвятити собі час. Робіть те, що душа просить і що ви можете собі дозволити. Можливо, ваша душа попросить спілкування з близькими людьми, сердечних розмов чи просто спокою. Фінансові питання цього дня вирішувати не варто, можливі помилки.

Лев

Події дня змусять вас об’єктивно подивитися на ваше становище та оцінити свої можливості. Гоніть від себе негативні думки та займіться роботою. Зірки пророкують вам успіх у справах професійних. У справах любовних удача може бути не на вашому боці, і ваше серце може намагатися підкорити людину, від якої слід триматися подалі.

Діва

Цього дня краще не зав’язувати романів. Відносини будуть нестабільними і морально вас виснажать. Сімейні розбирання також краще не починати. Якщо раптом спалахне сварка, то погасити її буде дуже складно. Зате у вирішенні фінансових питань вам щаститиме. Робіть кроки, щоб заманити гроші у своє життя.

Терези

День буде нервовим та напруженим. Імовірні якісь конфліктні ситуації, в яких або ви, або висунуть претензії або навіть звинувачення. Ви зіткнетеся з емоційним вигорянням. Імовірно, що ваші справи нарешті зрушать із точки. Тепер вони рухатимуться вперед, змушуючи вас приймати відповідальні рішення.

Скорпіон

Гарний день для заробітку грошей. Ваші дії зможуть залучити до вас статки, якщо ви постараєтеся. Можлива якась зустріч романтичного чи дружнього характеру. Намагайтеся налагоджувати нові контакти, оскільки нові люди внесуть у ваше життя довгоочікувані позитивні зміни.

Стрілець

День обіцяє бути вам вдалим. Усі справи вдаватимуться, задумане – реалізовуватимуться, а люди – тішити.

Перед вами можуть відкритися нові можливості, які здатні налякати вас своїм розмахом. Не скромничайте, беріть від життя все! Фінансові проблеми вирішуватимуться легко, з мінімальними зусиллями.

Козеріг

Ситуація, яка вас турбує, має шанс вирішитись цього дня на вашу користь. Вдалий день для того, щоб вибачатися у тих, кого ви спеціально або ненароком образили. У фінансових операціях будьте обережні. Не варто робити імпульсивних покупок, інакше ви потім про це пошкодуєте.

Водолій

Не стрибайте вище за голову. Об’єктивно оцінюйте свої сили та можливості. Переоцініть себе – залишитеся у тих, хто програв. Рівень вашої привабливості для людей зросте. Ви викликатимете симпатію. Може, варто скористатися цим у особистих цілях? Наприклад, спробувавши зачарувати того, хто вам подобається.

Риби

Якщо ви планували розпочати незвичайний проект або піти на курси підвищення кваліфікації, вивчити щось принципово нове для вас – то сміливо починайте. Вам буде легко сконцентруватися на дрібних деталях та запам’ятовувати інформацію. Імовірна зустріч із людиною з минулого, яка може стати вашим майбутнім.

You cannot copy content of this page