Гороскоп вихідних днів 4 та 5 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на вихідні Овен

Овнам у вихідні треба забути про роботу, що не відпускає з буднів, і добре перезавантажитись. Відповідайте тільки на дзвінки від рідних і присвятіть якнайбільше часу своєму хобі або будь-яким заняттям, які приносять вам задоволення.

Гороскоп на вихідні Телець

У Тельців, що засумували, найкращі ліки від осінньої хандри в ці суботу та неділю — поїздка за новими яскравими враженнями. Вибирайтеся до місць, де ще не були, але давно мріяли побувати. Це може бути парк розваг, виставка, музей чи екскурсія.

Гороскоп на вихідні Близнюки

Близнюкам потрібно провести у святковий вікенд точно відповідно до заздалегідь складеного плану. Підготуйте програму відпочинку заздалегідь та дійте планомірно та послідовно. Єдину небезпеку для вас у ці дні є поспіх.

Гороскоп на вихідні Рак

Раки в ці вихідні можуть потрапити в непросту ситуацію, у якої можливі два фінали: благополучний і з негативними наслідками, що далеко йдуть. Щоб уникнути другого варіанта розвитку подій, довіртеся внутрішньому голосу і не лізьте куди вас не просять.

Гороскоп на вихідні Лев

Левам в уїк-енд потрібно ясно оцінювати свої сили. Уникайте тривалих і енергетично витратних варіантів проведення часу, інакше перенапружитеся, втомитеся, не зможете виконати задумане і в результаті зіпсуєте собі і настрій, і всі вихідні в цілому.

Гороскоп на вихідні Діва

Діви мають два дні — сприятливий час для великих покупок, які ви давно планували, але досі відкладали. Нові меблі, одяг, взуття, телевізор, смартфон, годинник – будь-які з цих придбань будуть не тільки вас радувати, але й прослужать довго.

Гороскоп на вихідні Терези

У Терезів цієї суботи та неділі очікується шалений приплив сил, тому сидіти вдома вам категорично протипоказано. Направте енергію, що б’є ключем, в будь-яке активне проведення часу. Особливо сприятливі прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом, походи на культурні заходи та шопінг.

Гороскоп на вихідні Скорпіон

Скорпіонам у ці два вихідні потрібно зменшити запал і не лізти скрізь напролом. Наполегливість і натиск можуть зіграти проти вас: якщо будете «як лев, боротися в бійці», встрявати у словесні суперечки та провокувати з’ясування стосунків, то станете фігурантом гучного скандалу.

Гороскоп на вихідні Стрілець

Стрільцям через осінню погоду краще провести уїк-енд у спокійній домашній обстановці. Щоб не підхопити вірус, скоротіть до мінімуму поїздки на автобусі та метро, а в магазинах надягайте маску, подбайте про своє здоров’я.

Гороскоп на вихідні Козеріг

Козерогам потрібно присвятити суботу і неділю  повноцінному відпочинку. Забудьте про робочі справи, всі важливі питання перенесіть на початок робочого тижня, а в ці дні спокійно і без гонки відсипайтеся, готуйте смачні страви, дивіться улюблені фільми та гуляйте на свіжому повітрі.

Гороскоп на вихідні Водолій

Водоліям у листопадові вихідні потрібно контролювати свої витрати. Дорогі покупки, здійснені в ці дні під впливом емоцій та бажань, можуть призвести до складної фінансової ситуації, через що вам доведеться довго економити.

Гороскоп на вихідні Риби

Рибам у вихідні дні потрібно виявляти підвищену обережність під час пересування пішки та на авто. Уважно дивіться під ноги під час ходьби і обережно ведіть себе за кермом. Найкращим варіантом вихідних днів, буде провести час в сімейному колі, або з близькими друзями чи рідними для вас людьми.

You cannot copy content of this page