Гороскоп з 1 по 15 лютого 2024 року для всіх знаків зодіаку: одні знаки зодіаку виявляться на вершині успіху, а іншим доведеться боротися

Молодий місяць 9 лютого занурить деяких представників гороскопу в меланхолію. Вони почнуть шкодувати і більше занурюватися в депресивний стан.

Але на другій половині представників зодіакального кола цей аспект позначиться інакше: вони зловлять хвилю мотивації та будуть готові згорнути гори.

Ще один небезпечний аспект – Марс – переходить у сузір’я Водолія. З 13 по 15 лютого люди різних знаків зодіаку відчуватимуть любовне тяжіння. Їм захочеться романтики та пристрасті.

Деякі зв’язки не призведуть до серйозного. Але, з іншого боку, це чудовий спосіб відволіктися від сірих буднів. Однак не варто заводити службові романи: все може закінчитися дуже плачевно для вашої кар’єри.

Овен

Другий місяць 2024 року принесе Овнам сплеск енергії і навіть, можливо, кар’єрне зростання, якщо вони зможуть упоратися зі своїми емоціями. Людям цього знака за будь-яких обставин потрібно тримати себе в руках, також зберігається ризик вигоряння. Продовжуйте дотримуватися режиму роботи та відпочинку, тоді не зіткнетеся з проблемами.

Телець

У перші дні лютого Телець захоче стабільності, люди цього сузір’я поринуть у рутину і знайдуть себе дуже щасливими. Використовуйте цей чудовий час для розкриття творчого потенціалу, але не послаблюйте авторитет на роботі. Після 10 лютого є добрі шанси проявити себе в роботі та заробити вагому премію.

Близнюки

Місяць допоможе ще більше прокачати ваші соціальні навички. У період зменшення нічного світила ви зможете знайти як хороших друзів, так і надійних партнерів. Не соромтеся звертатися до людей за допомогою, проводьте переговори та зміцнюйте вже існуючі стосунки. До 15 лютого ви можете мотивувати інших людей, максимально використовуйте цю навичку.

Рак

А ось Ракам планети не обіцяють карколомних перемог, принаймні в першій половині лютого. Люди цього знака помітно вимоталися, їм треба відпочити, покопатися в собі та у своїх емоціях. Також варто розібратися у своїх бажаннях, а краще скласти чіткий план, який допоможе досягти бажаного, але, на жаль, не раніше початку березня. Приймайте роботу як неминучість, доки виявляйте ініціативу, просто виконуйте поточні завдання.

Лев

До 15 лютого увага Левів зміститься на користь кар’єри, що саме собою непогано. У вас є хороші шанси досягти успіху в цій сфері, тільки зовсім забувати особистого життя та ігнорувати прохання домашніх не варто. Інакше ви ризикуєте наступити на ті ж граблі, як і завжди: бути успішним у роботі і абсолютно самотнім у душі.

Діва

У Діви починається воістину «чарівний» час. Вони зможуть розширити горизонти та зробити справжній ривок у фінансовому плані. Але, врахуйте, доведеться виходити із зони комфорту. Додаткова робота не очікується, а значить, не виключено, що ви будете зосереджені на спілкуванні зі старими партнерами. Доведеться йти на компроміс або поступатися якимсь питанням в односторонньому порядку.

Терези

А ось у Терезів життя налагоджується. З 1 по 15 лютого людей цього знака не залишить романтичного настрою. Ті Терези, які перебувають у відносинах, зможуть зміцнити особистий зв’язок. Однак Венера захоче випробувати представників знака на вірність, а отже, вони зіткнуться зі спокусами у другій декаді місяця. А ось вільні представники знаку по вуха впадуть у пристрасті. Але не спокушайтеся, нічого серйозного ці зв’язки не принесуть. Сприймайте нові знайомства як розвагу.

Скорпіон

Скорпіони повернулися до своїх звичних бажань. У першій половині лютого увага представників цього знака буде спрямована на фінанси. Наразі найбільш сприятливий час для заробітків, відкриття своєї справи чи отримання пасивного доходу. В принципі, у Скорпіонів і так все вийде, проте їм потрібно більше довіряти своїй інтуїції, в цьому випадку вони зможуть помітно збільшити прибуток.

Стрілець

Стрільці повинні дати волю своїй уяві. Люди цього знака готові реалізувати свої найсміливіші проекти. Не ставте самі собі кордону, довіртеся долі. Якщо вам хочеться щось спробувати – спробуйте і не озиратися на конкурентів. Але не варто повністю занурюватися в творчість чи роботу, на початку лютого Стрільцям потрібно берегти свої сили і частіше змінювати сферу діяльності.

Козеріг

До 15 лютого – чудовий період для Козерогів, якщо вони хочуть навчитися чогось нового. У ці дні інформація швидше засвоюватиметься, крім того Козероги практично відразу знайдуть застосування отриманим знанням. Якщо ви працюєте на себе, запишіться на курси саморозвитку. А ось Козерогам, які працюють у наймі, ми рекомендували б попроситися у відрядження, де вони зможуть набратися досвіду у старших колег.

Водолій

Починається добрий час і для Водоліїв. Люди цього сузір’я відчують приплив мотивації і будуть готові згорнути гори, аби досягти поставленої мети. Щоб у вас точно все вийшло, оточіть себе однодумцями, делегуйте частину робочих процесів. Не забувайте робити перерви і перемикатися з одного завдання на інше, інакше ейфорія може призвести до емоційного виснаження.

Риби

А ось Рибам потрібно зосередитися на внутрішньому світі та духовності. Найчастіше прислухайтеся до своєї інтуїції та довіряйте внутрішньому голосу, тож ви зможете уникнути помилок. Ви зараз перебуваєте не в найкращій своїй формі, можна сказати, що однією ногою стоїте у депресії. Постарайтеся влаштувати собі дні самозцілення, займаючись лише справами, які приносять вам справжнє задоволення.

You cannot copy content of this page